Penzion Krupička

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Krupička naleznete v jabloneckém předměstí Kokonín v klidném prostředí u lesa. Ubytováné je možné buď v rodinném domku, nebo v bungalovu na zahradě. K dispozici jsou 3 čtyřlůžkové pokoje i třílůžkový v bungalovu. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, vybavené sprchou, WC a kuchyňským koutem. V přízemí lze trávit volné chvíle ve společenské místnosti s televizí, DVD a CD, nebo si příjemně posedět na zahradě. Pro auta je zajištěno parkování na ploše uzavřené zahrady.

V blízkém okolí Jablonce je možné využívat k odpočinku krytý bazén, saunu, fit centrum, kimo. V zimě skýtá okolí Jablonce nepřeberné množství výletů na běžkách. Při dobrých podmínkách je možné bruslit na přehradě či na kluzišti s umělým ledem. V okolí města jsou Jizerské hory s několika zimními středisky pro sjezdové lyžování – Janov, Bedřichov, Severák, Špičák, Ještěd. Lyžařské terény uspokojí začátečníky i pokročilé lyžaře.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI