Penzion Krupička

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Krupička naleznete v jabloneckém předměstí Kokonín v klidném prostředí u lesa. Ubytováné je možné buď v rodinném domku, nebo v bungalovu na zahradě. K dispozici jsou 3 čtyřlůžkové pokoje i třílůžkový v bungalovu. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, vybavené sprchou, WC a kuchyňským koutem. V přízemí lze trávit volné chvíle ve společenské místnosti s televizí, DVD a CD, nebo si příjemně posedět na zahradě. Pro auta je zajištěno parkování na ploše uzavřené zahrady.

V blízkém okolí Jablonce je možné využívat k odpočinku krytý bazén, saunu, fit centrum, kimo. V zimě skýtá okolí Jablonce nepřeberné množství výletů na běžkách. Při dobrých podmínkách je možné bruslit na přehradě či na kluzišti s umělým ledem. V okolí města jsou Jizerské hory s několika zimními středisky pro sjezdové lyžování – Janov, Bedřichov, Severák, Špičák, Ještěd. Lyžařské terény uspokojí začátečníky i pokročilé lyžaře.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI