Penzion Lenka - Josefův Důl

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nacházíme se přímo na vrstevnici u sjezdového areálu Bukovka, na který sjedete pohodlně od nás a zase se k nám dostanete na lyžích přímo ze sjezdovky, takže žádné nepříjemné šlapání s lyžemi na zádech. Jen si budete užívat. Areál je vhodný jak pro začátečníky - malá poma, tak i pro náročné - kotva. Asi 5 km od penzionu se nachází lyžařský areál Špičák, kde si i ti nejnáročnější lyžaři přijdou na své. Přibližně 3 km od nás je dále lyžařský areál Severák. Protože se nacházíme v Jizerských horách, kde se běhá Jizerská padesátka, samozřejmostí jsou lyžařské stopy, stačí si si vybrat.

V ostatních sezónách nabízíme půjčování kol a novinky - motorové koloběžky. Cyklostezky jsou zde vyhlášené, a proto se zde každoročně koná i Nova Cup, který se jezdí asi 300 metrů od našeho penzionu.

Pro milovníky turistiky doporučíme vhodné výlety, ať už k překrásným vodopádům, nebo na přehradu, kde v okolí jezdí prázdninový vláček, kterým si pohodlně prohlédnete okolí.

Pro labužníky nabízíme výlov z vlastní nádrže a chycenou rybičku si můžete nechat od kuchaře ihned udělat. Nabízíme také venkovní grilování různých specialit.

Ubytování poskytujeme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT. V přízemí se nachází restaurace s barem, která je otevřená nejen pro hotelové hosty každý den od 12:00 hodin. Pro náročnější jsou připraveny podkrovní apartmány s ledničkou, minibarem a dalšími doplňkovými službami.

V penzionu lze využít fitklub s posilovacím nářadím.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI