Penzion Lenka - Josefův Důl

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nacházíme se přímo na vrstevnici u sjezdového areálu Bukovka, na který sjedete pohodlně od nás a zase se k nám dostanete na lyžích přímo ze sjezdovky, takže žádné nepříjemné šlapání s lyžemi na zádech. Jen si budete užívat. Areál je vhodný jak pro začátečníky - malá poma, tak i pro náročné - kotva. Asi 5 km od penzionu se nachází lyžařský areál Špičák, kde si i ti nejnáročnější lyžaři přijdou na své. Přibližně 3 km od nás je dále lyžařský areál Severák. Protože se nacházíme v Jizerských horách, kde se běhá Jizerská padesátka, samozřejmostí jsou lyžařské stopy, stačí si si vybrat.

V ostatních sezónách nabízíme půjčování kol a novinky - motorové koloběžky. Cyklostezky jsou zde vyhlášené, a proto se zde každoročně koná i Nova Cup, který se jezdí asi 300 metrů od našeho penzionu.

Pro milovníky turistiky doporučíme vhodné výlety, ať už k překrásným vodopádům, nebo na přehradu, kde v okolí jezdí prázdninový vláček, kterým si pohodlně prohlédnete okolí.

Pro labužníky nabízíme výlov z vlastní nádrže a chycenou rybičku si můžete nechat od kuchaře ihned udělat. Nabízíme také venkovní grilování různých specialit.

Ubytování poskytujeme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT. V přízemí se nachází restaurace s barem, která je otevřená nejen pro hotelové hosty každý den od 12:00 hodin. Pro náročnější jsou připraveny podkrovní apartmány s ledničkou, minibarem a dalšími doplňkovými službami.

V penzionu lze využít fitklub s posilovacím nářadím.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI