Penzion Mája

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension Mája nabízí ubytování v obci Benecko v Krkonoších. Je situován v bezprostřední blízkosti sjezdovek a vleků s umělým zasněžováním a večerním lyžováním v nadmořské výšce 800 m n. m. Penzion Mája poskytuje 9 pokojů. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Maximální ubytovací kapacita je 28 osob (23 lůžek s možností 5 přistýlek). V ramci ubytování u nás máte zdarma k dispozici: Internetové připojení přes Wifi. Parkování u objektu jak v letním, tak i v zimním období. TV na pokoji. Penzion Mája též nabízí depandance který se nachází 300m od Penzionu. Výborná dostupnost k vlekům, k běžeckým tratím. Apartmány jsou vypaveny TV, každý ma svůj kuchyňský kout a svoje sociální zařízení. Součástí pensionu je nekuřácká restaurace s barem. V ranních hodinách od 8 - 9 h. je zde pro ubytované hosty připravena snídaně formou švédských stolů. V rámci ubytování doporučujeme objednání polopenze.

 

Přímo za penzionem se nachází dětský vlek, vhodný pro pohodlné a bezpečné seznámení se zimními sporty i pro ty nejmenší. Pro zdatnější lyžaře či snowboardisty je určen hlavní ski areál se sedačkovou lanovkou, který je od penzionu vzdálený 200 metrů. Při příznivých sněhových podmínkách je možné do ski areálu i zpět dojet na lyžích.

Okolí Penzionu

Pro naše hosty je jak v letní, tak v zimní sezóně zdarma k dispozici parkoviště, situované nedaleko hlavní silnice procházející Beneckem. Přímo za penzionem je travnatý povrch o rozloze 1000 m2, kde je pro Vás připraveno ohniště s možností grilování. Pro usnadnění Vašich výletů po Krkonoších je 70 metrů od penzionu umístěna autobusová zastávka Benecko.

Ve vzdálenosti okolo 100m dále naleznete obchod s potravinami, sportovními potřebami nebo nabídku místních relaxačních služeb (masáže, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví). Za večerní zábavou můžete vyrazit do místního bowling baru.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Vyžití lokality Benecko

V letní sezóně je okolí Benecka ideální pro cykloturistiku a pěší turistiku všech úrovní náročnosti. V zimní sezóně se potom Benecko stává oblíbeným střediskem zimních sportů. Další možností pro zpestření Vaší rodinné dovolené je jízda na koních v nedaleké jízdárně nebo aquapark a bobová dráha ve Špindlerově Mlýně.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI