Penzion Malá Paříž

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Malá Paříž je zrekonstruovaná budova bývalé sklářské mačkárny,tak typické pro lokalitu Jizerských hor. Nabízí celoroční ubytování v příjemném prostředí Jizerských hor v obci Zásada v okrese Jablonec nad Nisou. Nachází se v klidném prostředí obklopen zahradou s bazénem. Kapacita penzionu je 15 osob v pěti pokojích s vlastním sociálním zařízením. Velká zastřešená terasa (15×3 m) je ideální pro letní večery. Možnost použití zahradního grilu,společenských her a sportovních potřeb. Hosté penzionu mají k dispozici vlastní uzamykatelné parkoviště,po dohodě je k dispozici i garáž. Penzion je vhodný pro ubytování rodiny s dětmi. V blízkosti je lyžařský vlek s večerním osvětlením.

    Připojení na internet
    Krb ve společenské místnosti
    Kuchyně společná,plně vybavená

    Parkoviště uzavřené
    Úschovna cenných předmětů
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI