Penzion Migr

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension v Harrachově se nachází cca 60 m od autobusového nádraží směrem k Mumlavským vodopádům, do centra města Harrachova a k lanovkám je to asi 15 minut chůze. Pension prošel během léta 2005 celkovou přestavbou. Najdete zde 2-4 lůžkové pokoje s příslušenstvím WC/sprcha, v penzionu je k dispozici společenská místnost se SAT TV, parkovaní u domu. V penzionu se podávají snídaně a nově i večeře. Dobrá dostupnost lyžování, turistických tras i relaxačních aktivit v centru města. K dispozici je 10 pokojů max. kapacita 36 lůžek. Mezi standardní vybavení pokojů patří sprcha a WC. Pension je zasíťován pro bezdrátové připojení WI-Fi. Přímo od pensionu vede trasa pro běžkaře směrem na Voseckou boudu a Dvoračky. Od jara do podzimu tato trasa slouží pro cykloturistiku. Přírodní koupaliště a tenisové kurty jsou vzdáleny od pensionu 5 minut chůze. Nabízíme příjemné prostředí na večerní posezení s možností objednání polopenze. Nabízíme samostatnou místnost pro výuku nebo školení do kapacity 20 ti osob.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Ludmila Zástěrová
Ludmila Zástěrová (nepřihlášený) 1. Září 2020 - 23:15
Počet hlasů: 283
Penzion MIGR v Harrachově byl příjemné překvapení. Za dobrou cenu, jídlo bylo kvalitní a chutné. Pan majitel vstřícný a vyhověl ve všem v čem mohl. Bylo vidět že mu jde především o spokojenost hostů. Děkujeme za opravdu pěkný pobyt.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI