Penzion Milenium

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Milenium Liberec nabízí ubytování přímo v centru Liberce za jedny z nejlepších cen ve městě v poměru ke kvalitě ubytování. Nachází se v klidné části samotného centra. Penzion Milenium Liberec nabízí krásné apartmány, které jsou řešeny jako komfortní byty. Pokoje jsou vybaveny vším potřebným – plně vybavenou kuchyní, televizí a připojením k internetu. Celý penzion je nekuřácký. Každý apartmán má svůj samostatný vchod a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V apartmánu 2 a 4 je k dispozici i pračka. Celková kapacita penzionu je 16 lůžek. V přízemí našeho penzionu se nachází stylová restaurace Pizza Kaffe Milenium. Nabízí klidné posezení v příjemném prostředí.

 

První půjčovna elektrokol v Liberci

Vítáme Vás v půjčovně elektrokol, kterou můžete využít při svém pobytu v Apartmánech Milenium Liberec. V naší nabídce máme několik druhů elektrokol, které si můžete vyzkoušet. Protože je to z centra Liberce do přírody všude do kopce, tak je elektrokolo velice dobrým pomocníkem.

Máme pro všechny zájemce připravené doporučené trasy do Jizerských i Lužických hor, které s pomocí elektrokola zvládne opravdu každý. Připravujeme a testujeme i nové trasy do Německa za koupáním. Pokud by někdo potřeboval doprovod na cestu, tak i takovou službu můžeme poskytnout. Po celou dobu půjčení kola je na telefonu služba, která Vám v případě problémů vyjede okamžitě na pomoc.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI