Penzion Mlýn u Máchova jezera

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokud chcete zažít netradiční dovolenou v tradičním českém prostředí, navštivte Penzion Mlýn u Máchova jezera. Penzion byl v dřívějších dobách zvaný též „Starý mlýn“ a nachází ve středu obce Staré Splavy u města Doksy, kde své břehy rozpíná romantické Máchovo jezero. Penzion nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích, z poloviny s vlastním sociálním zařízením. Penzion Mlýn u Máchova jezera nabízí ubytování jak rodinám s malými dětmi, tak větším zájezdům. S kapacitou 60 lůžek zajistíme ubytování i pro školní výlety nebo sportovní kurzy. Hostům je dále k dispozici: snídaňová místnost, salonek  pro 30 osob, který slouží  také jako TV místnost s knihovnou, velký sál pro cca 90 osob (140 m2), letní terasa s možností příjemného letního grilování, volejbalové hřiště, ohniště na táborák, úschovy kol v kolárně, vlastní uzavřené parkoviště pro 20 aut - pro ubytované hosty zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Máchův kraj a turistika

Máte rádi turistiku? A už jste prozkumali Máchův kraj? Toto místo je plné přírodních skvostů, starodávných hradů a tajemných příběhů.

Rozprostírá se v severozápadních Čechách v podhůří Krušných a Lužických hor. Část Máchova kraje dokonce spadá pod CHKO České Středohoří.

Turistika v Máchově kraji je prostě kouzelná. Nabije vás energií a množstvím poznatků. Výlety do historie můžete podniknout například při návštěvě jednoho ze zdejších hradů (Bezděz, Sloup, Houska).

Přijeďte navštívit tento ráj turistů a ubytujte se přímo v srdci Máchova kraje. Penzion Mlýn stojí kousek od břehu Máchova jezera. Máte odsud přímý výchozí bod na mnoho turistických a cyklistických tras.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI