Penzion Mlýn u Máchova jezera

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokud chcete zažít netradiční dovolenou v tradičním českém prostředí, navštivte Penzion Mlýn u Máchova jezera. Penzion byl v dřívějších dobách zvaný též „Starý mlýn“ a nachází ve středu obce Staré Splavy u města Doksy, kde své břehy rozpíná romantické Máchovo jezero. Penzion nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích, z poloviny s vlastním sociálním zařízením. Penzion Mlýn u Máchova jezera nabízí ubytování jak rodinám s malými dětmi, tak větším zájezdům. S kapacitou 60 lůžek zajistíme ubytování i pro školní výlety nebo sportovní kurzy. Hostům je dále k dispozici: snídaňová místnost, salonek  pro 30 osob, který slouží  také jako TV místnost s knihovnou, velký sál pro cca 90 osob (140 m2), letní terasa s možností příjemného letního grilování, volejbalové hřiště, ohniště na táborák, úschovy kol v kolárně, vlastní uzavřené parkoviště pro 20 aut - pro ubytované hosty zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Máchův kraj a turistika

Máte rádi turistiku? A už jste prozkumali Máchův kraj? Toto místo je plné přírodních skvostů, starodávných hradů a tajemných příběhů.

Rozprostírá se v severozápadních Čechách v podhůří Krušných a Lužických hor. Část Máchova kraje dokonce spadá pod CHKO České Středohoří.

Turistika v Máchově kraji je prostě kouzelná. Nabije vás energií a množstvím poznatků. Výlety do historie můžete podniknout například při návštěvě jednoho ze zdejších hradů (Bezděz, Sloup, Houska).

Přijeďte navštívit tento ráj turistů a ubytujte se přímo v srdci Máchova kraje. Penzion Mlýn stojí kousek od břehu Máchova jezera. Máte odsud přímý výchozí bod na mnoho turistických a cyklistických tras.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI