Penzion Monika - Česká Lípa

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Monika Česká Lípa - nejlevnější ubytování v centru České Lípy. Ubytování v pokojích a apartmánech. Pokoje 2-4 lůžkové (možnost přistýlky). Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV, ledničku - 4 osoby + přistýlka. V objektu penzionu je Asia restaurant - jídla již od 60,- Kč (velké a chutné porce). Dětské porce již od 35,- Kč. Penzion Monika je jeden z nejlevnějších penzionů v České Lípě. Uzamykatelné parkoviště u objektu zdarma. Penzion se nachází v centru České Lípy. Česká lípa je vybavena velkým množstvím sportovišť (tenis, fotbal, plavecký bazén, velká síť cyklistických stezek, kulturních a přírodních památek. Nově otevřen aquapark.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI