Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Monika - Česká Lípa

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Monika Česká Lípa - nejlevnější ubytování v centru České Lípy. Ubytování v pokojích a apartmánech. Pokoje 2-4 lůžkové (možnost přistýlky). Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV, ledničku - 4 osoby + přistýlka. V objektu penzionu je Asia restaurant - jídla již od 60,- Kč (velké a chutné porce). Dětské porce již od 35,- Kč. Penzion Monika je jeden z nejlevnějších penzionů v České Lípě. Uzamykatelné parkoviště u objektu zdarma. Penzion se nachází v centru České Lípy. Česká lípa je vybavena velkým množstvím sportovišť (tenis, fotbal, plavecký bazén, velká síť cyklistických stezek, kulturních a přírodních památek. Nově otevřen aquapark.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI