Penzion Myslivna - Harrachov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Myslivna se nachází v Harrachově uprostřed sjezdovky hned vedle doskočiště mamutího můstku. V těsné blízkosti je i osvětlená sjezdovka s denním provozem minimálně do 20-ti hodin. Právě pro svou polohu je pension Myslivna ideálním místem pro strávení krásné lyžařské dovolené, jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce. Vhodné pro uzavřené skupiny. Přilehlá sjezdovka se čtyřsedačkovou lanovkou a Pomou je uměle zasněžována a denně upravována. Vaše zavazadla Vám na pension dopraví sněžný skútr. Vzdálenost od parkoviště cca 250m. Máme čtyř a pětilůžkové apartmány (dvouložnicové) s vlastním WC, sprchou, TV-Sat. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním WC, sprchou, TV-Sat. Snídaně nabízíme formou švédských stolů, večeře servírované, výběr ze dvou tříchodových MENU (předkrm, hlavní jídlo, dezert). Naše útulná stylová restaurace se dvěma krby a nekuřáckým salonkem přes den pro lyžaře funguje jako samoobslužná, večer Vás obslouží příjemná obsluha. Vaříme tradiční česká jídla a zvěřinové speciality.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI