Penzion Na rozcestí

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Janov nad Nisou nedaleko Bedřichova v Jizerských horách - ideálním místě pro turistiku, cyklistiku, běžky a lyžování. Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV s českými programy a WiFi připojením. Nově má každý pokoj také malou ledničku. K dispozici je hostům zdarma také PC s internetem. Penzion je vhodný zejména pro milovníky lyžování, turistiky a cyklistiky, houbaření i koupání. Ubytování je za poplatek možné i s domácími mazlíčky. Ubytování Jizerské hory. Všechny pokoje jsou nekuřácké, jsou vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníky. Zdarma zapůjčíme Benefit kartičku, kterou zejména rodiny s dětmi mohou na různých místech Jizerských hor využít na různé slevy při vstupech např. do botanické zahrady, Babylonu, jabloneckého bazénu a na dalších atrakcích nejen v Jizerských horách, ale v celých severních Čechách. Restaurace Na Rozcestí Vám celoročně nabízí vynikající domácí, zejména českou kuchyni za lidové ceny.

 

RESTAURACE - JANOV N. N. - JIZERSKÉ HORY

 • Restaurace Na Rozcestí Vám celoročně nabízí vynikající domácí, zejména českou kuchyni za lidové ceny.
 • Zahradní posezení s grilem a ohništěm skýtá např. možnost opékání selete a vuřtů.
 • Pro děti jsou připravené hračky a dětská židlička, pro ty větší třeba stolní fotbálek nebo karty a šachy.
 • V restauraci je možné zajistit rodinnou oslavu, večírek, či jinou společenskou, nebo firemní akci, živou hudbu, diskotéku, grilování selete, raut, nebo svatbu,…
 • Celková kapacita restaurace je 55 míst.
   

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI