Penzion Na rozcestí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Rozcestí se nachází v obci Janov nad Nisou nedaleko Bedřichova v Jizerských horách - ideálním místě pro turistiku, cyklistiku, běžky a lyžování. Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV s českými programy a WiFi připojením. Nově má každý pokoj také malou ledničku. K dispozici je hostům zdarma také PC s internetem. Penzion je vhodný zejména pro milovníky lyžování, turistiky a cyklistiky, houbaření i koupání. Ubytování je za poplatek možné i s domácími mazlíčky. Ubytování Jizerské hory. Všechny pokoje jsou nekuřácké, jsou vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníky. Zdarma zapůjčíme Benefit kartičku, kterou zejména rodiny s dětmi mohou na různých místech Jizerských hor využít na různé slevy při vstupech např. do botanické zahrady, Babylonu, jabloneckého bazénu a na dalších atrakcích nejen v Jizerských horách, ale v celých severních Čechách. Restaurace Na Rozcestí Vám celoročně nabízí vynikající domácí, zejména českou kuchyni za lidové ceny.

 

RESTAURACE - JANOV N. N. - JIZERSKÉ HORY

 • Restaurace Na Rozcestí Vám celoročně nabízí vynikající domácí, zejména českou kuchyni za lidové ceny.
 • Zahradní posezení s grilem a ohništěm skýtá např. možnost opékání selete a vuřtů.
 • Pro děti jsou připravené hračky a dětská židlička, pro ty větší třeba stolní fotbálek nebo karty a šachy.
 • V restauraci je možné zajistit rodinnou oslavu, večírek, či jinou společenskou, nebo firemní akci, živou hudbu, diskotéku, grilování selete, raut, nebo svatbu,…
 • Celková kapacita restaurace je 55 míst.
   

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI