Penzion Na Skále

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

penzion Na Skále, který se nachází v podhůří nejkrásnějších českých hor Krkonoš. Pokud byste se chtěli do této krajiny podívat, nabízíme Vám možnost ubytování na klidném místě s krásným výhledem a možností procházek do malebné přírody. Náš penzion Vám nabízí možnost ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových nadstandartně vybavených pokojích. Po vyčerpávajících vycházkách po okolí Vám jistě příjde vhod možnost odpočinkových aktivit jako je kulečník, ping pong a šipky. Dlouhé večery můžete trávit posezením ve společenské místnosti u hřejivého krbu a hraním společenských her, které Vám budou k dispozici. Pokud chytíte slinu, můžete zajít do blízké restaurace U Dubu, kde si můžete objednat pochoutky z místních specialit.

Vybavenost Penzionu:

    Kuchyň
    Společenská místnost
    Dětské hřiště
    Půjčovna sportovního vybavení
    Parkování přímo u Penzionu
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI