Penzion Na Skále

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

penzion Na Skále, který se nachází v podhůří nejkrásnějších českých hor Krkonoš. Pokud byste se chtěli do této krajiny podívat, nabízíme Vám možnost ubytování na klidném místě s krásným výhledem a možností procházek do malebné přírody. Náš penzion Vám nabízí možnost ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových nadstandartně vybavených pokojích. Po vyčerpávajících vycházkách po okolí Vám jistě příjde vhod možnost odpočinkových aktivit jako je kulečník, ping pong a šipky. Dlouhé večery můžete trávit posezením ve společenské místnosti u hřejivého krbu a hraním společenských her, které Vám budou k dispozici. Pokud chytíte slinu, můžete zajít do blízké restaurace U Dubu, kde si můžete objednat pochoutky z místních specialit.

Vybavenost Penzionu:

    Kuchyň
    Společenská místnost
    Dětské hřiště
    Půjčovna sportovního vybavení
    Parkování přímo u Penzionu
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI