Penzion Pohoda - Studenec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion leží na kraji obce, na velmi tichém místě pod lesem a vznikl rekonstrukcí klasické podhorské usedlosti, typické pro kraj pod Krkonošemi. Usedlost je dostatečně veliká, aby v ní našlo pohodlné ubytování 16 hostů v 5 pokojích. Přízemí penzionu je vyhrazeno pro recepci, lyžárnu a apartmá 2+2. V patře se nachází kuchyně, společenská místnost. Celý pozemek leží na oploceném pozemku 0,5ha, jehož středem protéká horský potok. Vozy našich hostů jsou zajištěny na oploceném parkovišti vedle.

K ubytování našich milých hostů nabízíme v prvním patře 1 dvoulůžkový, 2 třílůžkové,
1 čtyřlůžkový pokoj a v přízemí 4 lůžkové apartmá. Pokoje jsou důmyslně zakomponovány do střešního trámoví a jsou kompletně obloženy přírodním dřevem. Vkusné vybavení pokojů světlým nábytkem s barevnými potahy tvoří společně s dřevěným obložením útulný celek,kde se každý náš host cítí dobře.

Koupelna, WC Součástí každého pokoje je koupelna vybavená umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou. Obložení koupelen je provedeno z bíle lakovaného dřeva a celý prostor koupelny s pečlivě vybraným vybavením působí velmi harmonicky.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI