Penzion Pohoda - Studenec

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion leží na kraji obce, na velmi tichém místě pod lesem a vznikl rekonstrukcí klasické podhorské usedlosti, typické pro kraj pod Krkonošemi. Usedlost je dostatečně veliká, aby v ní našlo pohodlné ubytování 16 hostů v 5 pokojích. Přízemí penzionu je vyhrazeno pro recepci, lyžárnu a apartmá 2+2. V patře se nachází kuchyně, společenská místnost. Celý pozemek leží na oploceném pozemku 0,5ha, jehož středem protéká horský potok. Vozy našich hostů jsou zajištěny na oploceném parkovišti vedle.

K ubytování našich milých hostů nabízíme v prvním patře 1 dvoulůžkový, 2 třílůžkové,
1 čtyřlůžkový pokoj a v přízemí 4 lůžkové apartmá. Pokoje jsou důmyslně zakomponovány do střešního trámoví a jsou kompletně obloženy přírodním dřevem. Vkusné vybavení pokojů světlým nábytkem s barevnými potahy tvoří společně s dřevěným obložením útulný celek,kde se každý náš host cítí dobře.

Koupelna, WC Součástí každého pokoje je koupelna vybavená umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou. Obložení koupelen je provedeno z bíle lakovaného dřeva a celý prostor koupelny s pečlivě vybraným vybavením působí velmi harmonicky.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI