Penzion Pre

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion má 11 pokojů, 30 lůžek v 1 - 4 lůžkových pokojích (některé s vlastním sociálním zařízením), ubytování se snídaní, případně s polopenzí ve vlastní restauraci, společenská místnost, koutek pro děti (houpačka, skluzavka), slunečná terasa, venkovní posezení s grilem, ohniště, vhodné pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, školení, rodinné oslavy a uzavřenou společnost, ideální pro provozování vodních sportů a cykloturistiky, v okolí: Máchovo jezero, hrady Bernštejn a Bezděz..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI