Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Pre

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion má 11 pokojů, 30 lůžek v 1 - 4 lůžkových pokojích (některé s vlastním sociálním zařízením), ubytování se snídaní, případně s polopenzí ve vlastní restauraci, společenská místnost, koutek pro děti (houpačka, skluzavka), slunečná terasa, venkovní posezení s grilem, ohniště, vhodné pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, školení, rodinné oslavy a uzavřenou společnost, ideální pro provozování vodních sportů a cykloturistiky, v okolí: Máchovo jezero, hrady Bernštejn a Bezděz..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI