Penzion První nelyžujem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion s poctivou kuchyní,smíchem a domácí pohodou s celoročním provozem. Naložte svá kola a děti - máme ideální polohu pro výlety po hřebenech Jizerských hor. Penzion s nekuřáckou restaurací a vlastním barem. Nekuřácké pokoje s Wi-Fi připojením. Nekuřácká restaurace s krbem, velkoplošná projekce. Tv, Dvd, video, vlastní filmotéka. Herna s dětským koutkem a hračkami, stolní tenis, elektronické šipky a fotbálek. Obě naše restaurace s Wi-Fi připojením na Internet. Naše sauna pro Vás. Parkoviště přímo před penzionem. Travnaté hřiště pro nohejbal, volejbal, malou kopanou. Zahradní altán s grilem a udírnou, taneční parket, dětské houpačky, bazén. Letní terasa s obsluhou. Kamenná vinárna s protékajícím potokem. Pro Vaše ubytování jsou připraveny následující pokoje: 2x 3 lůžkový pokoj, 2x 4 lůžkový pokoj, 1x 5 lůžkový pokoj. 1x 4 lůžkové rodinné studio s kuchyňkou (lednice,mikrovlná trouba,varná konvice, 1x 3 lůžkové rodinné studio s kuchyňkou + dětská palanda, 2x dětská postýlka. Na každém pokoji vlastní soc.zařízení se sprchovým koutem,zákl. toaletní potřeby, vl. el. topení, Wi-Fi připojení, Tv.

V zimní sezoně stavíme přímo před penzionem soukromou dětskou bobovou dráhu.

Na léto připravujeme dětské dny plné her a soutěží na zahradě penzionu.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI