Penzion První nelyžujem

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion s poctivou kuchyní,smíchem a domácí pohodou s celoročním provozem. Naložte svá kola a děti - máme ideální polohu pro výlety po hřebenech Jizerských hor. Penzion s nekuřáckou restaurací a vlastním barem. Nekuřácké pokoje s Wi-Fi připojením. Nekuřácká restaurace s krbem, velkoplošná projekce. Tv, Dvd, video, vlastní filmotéka. Herna s dětským koutkem a hračkami, stolní tenis, elektronické šipky a fotbálek. Obě naše restaurace s Wi-Fi připojením na Internet. Naše sauna pro Vás. Parkoviště přímo před penzionem. Travnaté hřiště pro nohejbal, volejbal, malou kopanou. Zahradní altán s grilem a udírnou, taneční parket, dětské houpačky, bazén. Letní terasa s obsluhou. Kamenná vinárna s protékajícím potokem. Pro Vaše ubytování jsou připraveny následující pokoje: 2x 3 lůžkový pokoj, 2x 4 lůžkový pokoj, 1x 5 lůžkový pokoj. 1x 4 lůžkové rodinné studio s kuchyňkou (lednice,mikrovlná trouba,varná konvice, 1x 3 lůžkové rodinné studio s kuchyňkou + dětská palanda, 2x dětská postýlka. Na každém pokoji vlastní soc.zařízení se sprchovým koutem,zákl. toaletní potřeby, vl. el. topení, Wi-Fi připojení, Tv.

V zimní sezoně stavíme přímo před penzionem soukromou dětskou bobovou dráhu.

Na léto připravujeme dětské dny plné her a soutěží na zahradě penzionu.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI