Penzion Radván

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme: 2.-3. lůžkové pokoje s možností přistýlky, 2x koupelna a 2x WC. Využít můžete společenskou místnost s TV a zařízenou kuchyňku. Pohodu a klid najdete na prostorné terase a na pokoje navazujícím balkonu. Při hrátkách s dětmi využijete oplocenou zahradu. Stravování je možné v  100m vzdálené restauraci či pizzérii. Své auto budete mít na očích na parkovišti vedle penzionu. Pro pěší výlety můžete použít železnici či autobus (zastávky 100m Turnov-Jičín).

Náš penzion naleznete na okraji CHKO Český ráj v půli cesty silnice Turnov-Jičín. Ze zahrady je přímý výhled na zámek Hrubá skála a dominantu Českého ráje zříceninu hradu Trosky. Na druhé straně s rozhlednou vystupuje strážná hora Českého ráje Kozákov (5km) s 2 vleky. Vyjížďky na koni v 2 km vzdálené jízdárně. V Českém ráji jsou opravdu výjimečné podmínky pro cykloturistiku a turistiku (hrady – Valdštejn, Trosky, Frýdštejn, Kost, Valečov ; zámky – Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Jičín, *Dětenice*), horolezectví (skalní města- Hruboskalsko, Prachovské skály, Maloskalsko), vodní sporty (řeka Jizera a další vodní plochy) a rekreaci vůbec. Koupání – v campu Lázně Sedmihorky (1,5km) nebo v některém z ostatních rybníků či koupališť. Kultura a zábava v 5 km vzdáleném Turnově – krytý bazén, fitnes, kino, hřiště, muzeum

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI