Penzion Radván

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme: 2.-3. lůžkové pokoje s možností přistýlky, 2x koupelna a 2x WC. Využít můžete společenskou místnost s TV a zařízenou kuchyňku. Pohodu a klid najdete na prostorné terase a na pokoje navazujícím balkonu. Při hrátkách s dětmi využijete oplocenou zahradu. Stravování je možné v  100m vzdálené restauraci či pizzérii. Své auto budete mít na očích na parkovišti vedle penzionu. Pro pěší výlety můžete použít železnici či autobus (zastávky 100m Turnov-Jičín).

Náš penzion naleznete na okraji CHKO Český ráj v půli cesty silnice Turnov-Jičín. Ze zahrady je přímý výhled na zámek Hrubá skála a dominantu Českého ráje zříceninu hradu Trosky. Na druhé straně s rozhlednou vystupuje strážná hora Českého ráje Kozákov (5km) s 2 vleky. Vyjížďky na koni v 2 km vzdálené jízdárně. V Českém ráji jsou opravdu výjimečné podmínky pro cykloturistiku a turistiku (hrady – Valdštejn, Trosky, Frýdštejn, Kost, Valečov ; zámky – Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Jičín, *Dětenice*), horolezectví (skalní města- Hruboskalsko, Prachovské skály, Maloskalsko), vodní sporty (řeka Jizera a další vodní plochy) a rekreaci vůbec. Koupání – v campu Lázně Sedmihorky (1,5km) nebo v některém z ostatních rybníků či koupališť. Kultura a zábava v 5 km vzdáleném Turnově – krytý bazén, fitnes, kino, hřiště, muzeum

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI