Penzion Rosemarie

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Villa Rosemary poskytuje levné kvalitní ubytování v nejkrásnější části města Liberce, uprostřed parku a přesto téměř v centru města. Pension leží ve vilové čtvrti, která zaručuje naprostý klid, a přitom do centra města se pěšky dostanete během pár minut. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, TV, rychlovarnou konvici a fen. K dispozici je malá společenská místnost s mikrovlnou troubou a lednicí. Snídaně je možné si doobjednat, po celou dobu pobytu káva a čaj zdarma. Úklid pokojů, výměna ručníků a osušek. Parkování zdarma v zahradě objektu. Město a okolí nabízí mnoho možností sportovních a turistických aktivit. Pro lyžaře sjezdaře je pension Villa Rosemary ideálním východiskem pro návštěvu lyžařských areálů Ski areál Ještěd s náročnými sjezdovými tratěmi, Bedřichov v Jizerských horách s upravenými sjezdovkami i pro méně zkušené lyžaře a rodiny s dětmi určitě ocení Rekreační a sportovní areál Javorník.
 

V blízkém okolí najdete ZOO Liberec, Botanickou zahradu Liberec, Severočeské museum v Liberci, kulturní a společenské centrum Lidové sady, sportovní centrum Bazén Liberec se dvěma bazény, tobogánem, moderním wellness a spinningem. V centru pak můžete navštívit multikino CINEMA CITY (FORUM) a Dům kultury Liberec.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI