Penzion Rudolf - Rudolfov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ideálně položený Penzion Rudolf (bývalý Hotel Rudolf) se nachází v malebné vesničce Rudolfov (Liberec) v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova (2 km) a Liberce centrum (4 km) - nejlepší poloha pro všechny - městské turisty, nebo horské turisty. Celková kapacita ubytování je 35 osob ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích a apartmánech s celoročním provozem. Všechny pokoje mají vlastní WC, koupelnu, lednici, televizi a rádio. Samozřejmostí je vlastní parkoviště, hlídané kamerami přímo u penzionu - zdarma. K relaxaci můžete využít infrasaunu přímo v penzionu. Příjemně si můžete posedět na krásné terase nebo v restauraci a všude se o vás postaráme. Relaxovat můžete v naší infrasauně a zdarma využít připojení Wi-Fi. Ideální pro rodiny s dětmi, páry, ale i k pořádání školení, svatebních hostin, rodinných oslav a různých večírků. Stravování je jako od maminky, výtečná domácí česká kuchyně. Možnost snídaně, polopenze, plné penze, ale i bez stravy. K dispozici je mikrovlnná trouba. Pro nejmenší děti možnost zapůjčení postýlky, vaničky, nočníku vše zdarma. Dále máme dětský koutek u restaurace a prostorné dětské hřiště venku. V létě k dispozici zahradní bazén. Pořádáme pro děti animační programy! Celý penzion je nekuřácký a restaurace funguje pouze pro ubytované hosty. Což zajišťuje pro vás dostatečný klid.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI