Penzion Rychtrova bouda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Rychtrova bouda se nachází přímo u svahu lyžařského areálu Benecko v Krkonoších. Nabízí jednoduše zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Je vyhledávaným místem společenských akcí, výchozím místem pro lyžaře a cyklisty. Hostům je k dispozici 17 lůžek, 4 dvoulůžkové a 3 trojlůžkové pokoje. Možnost přistýlek a dětské postýlky. Společenská místnost (pro cca 20 osob) pro pořádání večírků či firemních akcí. Možnost zapůjčení plátna a projektoru, čepované pivo s možností výběru značky (po předchozí domluvě). V Penzionu Rychtrova bouda máme k dispozici nový oddělený pětilůžkový apartmán, se samostatnou koupelnou. Apartmán má dvě místnosti, z toho jednu průchozí. V koupelně je vana a WC. Pro hosty je k dispozici společná kuchyň. Dámské a pánské sprchy a toalety na společné chodbě. U penzionu se nachází dětské hřiště, ohniště a slunná terasa. Lyžařské vybavení si můžete uložit v lyžárně. Wellness a noční klub jsou jen 2-minuty chůze od penzionu. Parkování aut zdarma u penzionu. Penzion je nekuřácký.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI