Penzion Šankovi

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Šankovi se nachází v překrásném turistickém středisku západních Krkonoš Rokytnici nad Jizerou. Nabízíme vám ubytování v rodinném penzionu s přátelskou atmosférou. Připraveno je pro vás celkem 18 lůžek, rozdělených do dvou čtyřlůžkových, jednoho třílůžkového, jednoho dvoulůžkového pokoje a pětilůžkového apartmánu, s krásným výhledem na vrch Strážník. Pro přípravu jídla je v přízemí penzionu k dispozici společenská místnost s kuchyní. Kuchyně je vybavena základním nádobím, lednicí s mrazákem, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Příjemné chvíle při snídani, siestě nebo při večerním odpočinku si můžete užít na velké zastřešené terase s možností grilování. A pro milovníky táboráků máme na zahradě připraveno ohniště. Pro úschovu lyží, kol a dalšího sportovního vybavení je pro vás připravena lyžárna/kolárna. Pokud si po náročném dni chcete užít trochu klidu a obnovit své síly, využijte naší sauny.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Služby v okolí

Samozřejmostí jsou i služby v nejbližším okolí penzionu. Pokud se vám nebude po náročném dni chtít vyrazit na dobrou večeři, můžete využít restaurací v blízkosti penzionu, např. Sporthotelu Bohemia (vzdáleném cca 200m) nebo se vydat na náměstí a vybrat si jinou restauraci či pizzerii.

Pro čerstvou snídani nebo suroviny na svačinku si můžete zaskočit do 50 metrů vzdáleného koloniálu. Pokud se raději vydáte na větší nákup, můžete využít prodejny Tesco na náměstí.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se k nám přijet podívat?
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI