Penzion Sklípek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a Restaurace Sklípek - Sloup v Čechách. Penzion Sklípek se nachází přímo uprostřed známého letoviska Sloup v Čechách. Nabízíme příjemné ubytování ve tří a čtyřůžkových pokojích v celkově kapacitě 22 míst. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC. Součástí penzionu je i vlastní restaurace otevřená veřejnosti a salónek určený jen pro hosty našeho penzionu. V letních měsících můžete využít naši terasu nebo možnost grilování na zahradě.

Ubytování pro rodinné rekreace ve Sloupu v Čechách nabízí rekreační středisko Doly Bílina vzdálené cca 500 m od našeho objektu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI