Penzion Slunečnice - Kořenov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Srdečně vás zveme na pobyt v našem penzionu Slunečnice ve známé, celoročně vyhledávané rekreační oblasti Kořenov u Harrachova na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Kapacita našeho penzionu je 30 lůžek s přistýlkami, samozřejmostí je sociální zařízení na každém pokoji, kabelová TV, WiFi internet zdarma, k dispozici je velká společenská místnost s krbem, dětským koutkem, šipkami a X-Boxem, lyžárna, venkovní posezení s grilem, venkovní bazén, dětské i sportovní hřiště. Penzion je vhodný zejména pro milovníky horské turistiky, cykloturistiky a lyžování, firmy, skupiny osob a kolektivy, milovníky sběru lesních plodů, školy a školky v přírodě, kolektivy studentů a sportovce.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI