Penzion Sokol - Paseky nad Jizerou

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rozsah poskytovaných služeb penzionu Sokol v Pasekách nad Jizerou je vázán na probíhající roční období. Na jaře a na podzim je to především realizace škol v přírodě, v zimě pak zimní rekreace a lyžařské kurzy, v létě rodinné rekreace, dětské tábory a sportovní soustředění. Zejména v zimě penzion nabízí rozsáhlé sportovní využití, přímo v Pasekách se nachází pět lyžařských vleků dostupných pěšky, v těsné blízkosti pak jsou dvě velká lyžařská centra Harrachov a Rokytnice nad Jizerou, které nabízejí sjezdovky i pro náročnější lyžaře. V létě okolí vybízí k pěší turistice a cykloturistice.  

     kapacita     80 lůžek           
      ubytování     2-3 lůžkové pokoje, sprchový kout           
            WC - společné na patře           
      jídelna     90 míst           
      bar     20 míst           
      salonek     15 míst

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI