Penzion Spilka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Spilka je rodinný penzion, který se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších. Jeho poloha je ideální jak pro milovníky zimních, tak i letních radovánek. V zimě nabízí vyžití pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře i pěší turistiku. V létě pak krásné cyklostezky, procházky, oblíbené letní koloběžky, grilování a další relax. Penzion nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sprchu, TV+Sat a WiFi připojení. Ubytování je vždy včetně snídaně, nebo je možné dokoupit polopenzi. Podává se domácí, česká kuchyně, ale protože naším cílem jsou spokojení hosté, na přání je možné připravit pokrmy dle Vašich požadavků. V rámci penzionu je možno využít společenskou místnost se zapůjčením společenských her a bar s otevírací dobou dle Vašeho přání. Wellness může být i zpestřením vaší firemní akce, oslavy narozenin, odpočinkem po náročném lyžařském nebo turistickém dni, nebo příjemné posezení s přáteli. Využít můžete saunu až pro 7 osob, se sprchou a bazénkem pro ochlazení, vířivku pro 5 osob, masáže a kosmetiku...

 

Pro dokonalý relax nabízí penzion saunu, vířivku, masáže nebo kosmetické služby. V letních měsících je k dispozici terasa, venkovní vyhřívaný bazén se zahradou, pergola a venkovní gril. Penzion disponuje vlastní garáží až pro 9 automobilů.

 

Okolí penzionu a sportovní vyžití

V létě je penzion ideálním výchozím místem pro pěší i cyklo turistiku. V pěší vzdálenosti od penzionu se nachází řada zajímavých cílů, jako například nejstarší kamenná rozhledna v Krkonoších - Žalý, horská chata Dvoračky, bufet na Rovince a mnoho dalších.. K dispozici je zde velké množství cyklobusů nebo klasických autobusů, jimiž je možné se vydat od penzionu až do Harrachova nebo Pece pod Sněžkou.

Od května do října je v provozu kyvadlová doprava z Horních Míseček na Zlaté návrší, odkud se nabízí úchvatné hřebenové túry k Labské boudě, na Labský a Pančavský vodopád, či k prameni Labe, Sněžným jámám s ledovcovými jezírky a mnoho dalších. S výběrem trasy Vám ochotně poradí personál penzionu.

Po návratu na penzion se můžete osvěžit ve venkovním bazénu a večer si posedět v příjemné zahradní pergole, třeba při grilování steaků, kuřátek, či selátka, které Vám naše obsluha ráda zajistí.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI