Penzion Sudkovi

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Sudkovi - Jedete-li s dětmi k babičce na chalupu, připraví vám do vyhřátých pokojů i postýlku pro miminka. Chcete-li oslavovat, připraví vám venkovní posezení u ohniště s grilem a k snídani i aspirin, pro případ potřeby. Dle našich hostů interiér celého domu navozuje pocit útulna a pohody, což nás samozřejmě velice těší. Chodbu i pokoje zdobí obrazy, všudypřítomné množství knih pro děti i dospělé, porcelán po babičce a podobné věcičky, které máme rádi, vytvářejí jakoby známé domácí prostředí. Z velké části jsou našimi hosty rodiny s dětmi a ti malí prckové se těší na každoroční změnu v pokojíčku, který si oblíbili. Nabízíme v prvé řadě klid a pohodu. Nově příchozí se stávají součástí domu a našimi přáteli.

Lůžková kapacita

až 6 rodinných pokojů

- sprchový kout s WC na pokoji

- péřové i bezpéřové lůžkoviny

- dětské postýlky

Součástí platby za pobyt je snídaně - domácí štrůdl, pečivo, džemy, med, lupínky, sýry, salámy, džusy - dle naší vzájemné domluvy. Naši hosté mají k dispozici kuchyňku s dřezem, mikrovlnou troubu, konvici, lednici a myčku nádobí. Je možno se domluvit i na jiném způsobu stravování. V okolí je mnoho menších i větších hospůdek s výbornou kuchyní.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI