Penzion Sv. Florian

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je v těsném doteku s krásou přírody jizerských hor, lyžařským areálem Zásada či výletním areálem Pěnčín. Nejenom proto je náš penzion ideálním místem pro rodinnou dovolenou, firemní ubytování nebo víkendovou relaxaci. Penzion Florián nabízí. Komfortní ubytování v moderně vybavených a útulně zařízených pokojích. Wifi připojení k internetu. Televize ve výbavě každého pokoje. Pokoje jsou 3 až 5-ti lůžkové, přičemž celková kapacita penzionu činí až 34 lůžek. Náš penzion má i apartmá pro 4 osoby s obývacím pokojem a možností 2 osob na přistýlce. Vedle penzionu se nachází bezplatné parkoviště pro 7 osobních automobilů. Ve venkovních prostorách Vás dále potěší letní altán se zahradou a možností grilování. Přímo v penzionu je také restaurace. Přímo v objektu se nachází restaurace s nekuřáckým salonkem, která má 46 míst k sezení. Nabízí možnost pořádání rodinných oslav, firemních večírků, školení a jiných akcí.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI