Penzion Světlá Hora

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokud se rozhodnete navštívit Jizerské hory, ubytování Penzion Světlá hora je tu pro Vás! Penzion Světlá hora je typická horská chata pro Jizerské hory. Ubytování je impozantní, přímo pod horou Tanvaldský Špičák. Jizerské hory, ubytování Penzion Světlá hora, disponuje kapacitou 50 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC.

 

Penzion Světlá hora je svou lokalizací ideálním místem pro letní i zimní dovolenou. I když se penzion Světlá hora nachází v lokalitě Jizerské hory, ubytování je prakticky na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, takže možnost výletů do okolí je nepřeberné.

V zimě jsou Jizerské hory ideální pro běžkaře. Jsou zde dokonale upravené běžecké tratě, ale i milovníci sjezdového lyžování si přijdou na své, protože penzion Světlá hora leží 200 metrů od lyžařského centra Tanvaldský Špičák.

Pokud Vám nepřipadají na lyžování vhodné Jizerské hory, ubytování se nachází nedaleko lyžařského střediska Harrachov a Rokytnice nad Jizerou. Lze se tam pohodlně dopravit autem či autobusem.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI