Penzion U Čápa Příchovice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Prožijte dovolenou v klidném prostředí autentické jizerské chalupy. Nabízíme veškerý komfort a možnosti relaxace. Celkem 58 lůžek (2–3 lůžkové pokoje, tři pětilůžkové rodinné apartmány, všechny pokoje nekuřácké). Pokoje vybavené koupelnou, WC, televizí, WiFi. Společenská místnost, kulečník, kino, sauna, whirlpool. V zimní sezóně pouze týdenní pobyty s polopenzí (oběd lze dokoupit). Jedenáct luxusních pokojů. V nové části budovy se nalézá deset 2-3 lůžkových, elegantně zařízených pokojů s veškerým komfortem. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, v každém pokoji je  LCD televize a síťové připojení k internetu. Čtyři standardní pokoje. Ve starší části budovy jsou tradičně vybavené pokoje s veškerou potřebnou výbavou včetně koupelen a TV. Apartmány mají charakter obývacích pokojů. Kožené sedací soupravy a velkoplošné LCD televize spolu s luxusně vybavenou koupelnou vám připraví maximální relax. Až trojlůžková přilehlá ložnice má samostatnou TV. Restaurace U Čápa je proslulá v širokém okolí, a aby ne. Nabízíme vynikající tradiční hotovky, netradiční speciality a chutné minutky. Svatby, oslavy, hostiny až pro 120 osob! Venkovní posezení s grilováním.

 

Hromadné akce

Areál U Čápa je díky rozsahu svých služeb ideální pro pořádání společenských i firemních akcí. Kromě velké kapacity jídelny lze využít i venkovní bar s grilováním. Ubytovat můžeme až 60 osob. Pro školení a prezentace lze využít oddělené prostory jídelen ale nabízíme  i samostatný kinosál včetně potřebné techniky. Pro vaše hosty dokážeme zorganizovat i doprovodné zábavné nebo sportovní programy jakékoliv náročnosti.

Společenské prostory

Pro zábavu a odpočinek můžete využívat řadu příjemně vybavených prostor

 •     společenská místnost s fotbálkem, kulečníkem a knihovnou
 •     promítací sálek spojený s dětským koutkem vybavený projektorem, plátnem a DVD přehrávačem
 •     oddělená kuřárna

Pro maximální relax po lyžování využijete zejména naši saunu nebo vířivku.

K dispozici Vám je i lyžárna a sušárna.

Sauna a vířivka

Sauna

Sauna pohodlně pojme 4 osoby. Jedná se o saunu kombinovanou, na výběr tedy máte variantu klasické finské sauny či infrasauny.
Cena: 400,- Kč/hodina

Whirlpool

Vířivka je určena pro 5-6 osob. Možná je regulace masážních trysek, takže si každý přijde na své.
Cena: 350,- Kč/40minut
V prostoru vířivky a sauny dodržujte návštěvní řád a pravidla bezpečnosti.


Lyžařská školka

Učíme již desátou sezónu!

Lyžařská škola U Čápa vznikla v roce 2002. S nápadem založit lyžařskou školu přišel Ján Dolozim. Ze začátku učil sám, hodin na učení nebylo moc, ale postupem času si lyžařská škola získala dobrou pověst.  Do rozvíjejícího se lyžařského areálu začalo jezdit stále více a více lidí a bylo potřeba zaučit a přijmout další instruktory, aby mohlo být vyhověno všem zájemcům o výuku. Všichni instruktoři musí projít kurzem lyžování a školením o základech první pomoci. V současné době v lyžařské škole učí 25 instruktorů, kteří se průběžně střídají.

Program výuky

Dnešním dnem lyž.škola nabízí lyžování a jízdu na snowboardu nejenom malým dětem od 3 let, ale i dospělým. Můžete u nás využít i hlídání dětí v herně se sociálním zařízením nebo kombinaci výuky lyžování společně s hlídáním dětí. Nabízíme 2, 3 a 4 hodinový program, kdy rodiče můžou děti nechat u nás a sami si můžou jít lyžovat a mají o děti postaráno. Po dohodě s rodiči lze děti vzít i na oběd do penzionu u Čápa.

Práce v lyžařské škole je velmi povzbuzující, příjde k nám malé dítě, které se sotva na lyžích udrží, po několika hodinách vidíte jejich pokroky - sjedou kopec ze začátku v pluhu, později se učí zatáčet, naučí se jezdit na dětském vleku a později je potkáváte mezi lyžaři na velké sjezdovce. Z každého takového malého lyžaře máme moc velkou radost.

Půjčovna a ski-servis
Půjčovna u horní stanice vleku
 

 •     Půjčovna lyží a snowboardů pro děti i dospělé - vybavíme kompletně i lyžařský kurz
 •     Standardní i špičkové modely
 •     Kompletní doplňková výbava - helmy, hůlky, boty
 •     Běžky i s vybavením
 •     Sněžnice !

Ski-servis

Provádíme veškěré drobné opravy lyžařského vybavení a mazání lyží.
Pomocí brusky Raichmann dáme vaše lyže do kondice - strukturu lyží děláme na keramickém kameni!
Prodej lyžařských potřeb

Prodáváme čepice, rukavice, kukly, brýle, helmy, chrániče, chrániče zad a páteře (páteřáky), boty a veškeré vybavení k lyžím. Naše lyžařské vybavení je např. od výrobců značek Blizzard, Scott, Hatchey, Westige a dalších.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity

Zimní aktivity

K Čápoví se jezdí nejen kvůli lyžařskému svahu. Běžkaři mohou využít okolní udržované i přírodní trasy - rádi vám poradíme s jejeich výběrem. A pokud máte lyží dost, můžete si vyrazit do nedalekého bazénu v Jablonci či do libereckého Akvaparku. Zorganizujempro vás i výlety do jizerských a krkonošských muzeí. Podívejte se na naši nabídku výletů!

Jaro, léto, podzim

Příchovice jsou ideální startovní  místo pro řadu pěších turistických tras. A to platí i pro cykloturisty - okolní nádherná krajina láká po celý rok. Pomůžeme vám vybrat si z mnoha atraktivit pojizeří i krkonošska - výletů do originálních přírodních lokalit nebo muzeí a skanzenů. Podívejte se už teď na naše typy!
 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI