Penzion U Dračí sluje

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Liberci v rodinném penzionu. Penzion se nachází v nádherné lokalitě Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v Radčicích, městské části Liberce – 8 kilometrů od centra města. Nabízíme Vám ubytování ve 3 nových, moderně zařízených apartmá: Apartmá č. 1, celkem 7 lůžek - 2 ložnice po 2 lůžkách: obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, kuchyň s vestavnými spotřebiči (keramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí, chladnička) a jídelnou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 2,
celkem 4 lůžka - 2 ložnice po 2 lůžkách: jídelna (TV) s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 3, celkem 5 lůžek - 1 ložnice se 2 lůžky: obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, jídelna s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). Na rozlehlé zahradě si můžete se svými dětmi zahrát fotbal, badminton nebo opéct buřty na otevřeném ohništi. Pro nejmenší děti jsme na zahradu pořídili pískoviště s hračkami. Prostornou terasu s letní kuchyňkou, zahradním nábytkem, grilem a hračkami pro děti můžete využít k posezení.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Jizerské hory nabízí příznivé podmínky pro letní i zimní sporty jako turistiku do okolí  penzionu (přehradní nádrž 20 min. chůze) i do vzdálenějších míst jako Bedřichov, Ještěd apod., cykloturistiku pro zdatné i méně zdatné cyklisty (cyklostezky začínají za penzionem), lyžování (na běžkách je možné při dostatku sněhu dojet až k penzionu) nebo golf (na golf. hřiště Ypsilon Fojtka je od nás 15 min. chůze).

Do centra Liberce se pohodlně dostanete autobusy MHD.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI