Penzion U Dračí sluje

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Liberci v rodinném penzionu. Penzion se nachází v nádherné lokalitě Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v Radčicích, městské části Liberce – 8 kilometrů od centra města. Nabízíme Vám ubytování ve 3 nových, moderně zařízených apartmá: Apartmá č. 1, celkem 7 lůžek - 2 ložnice po 2 lůžkách: obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, kuchyň s vestavnými spotřebiči (keramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí, chladnička) a jídelnou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 2,
celkem 4 lůžka - 2 ložnice po 2 lůžkách: jídelna (TV) s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 3, celkem 5 lůžek - 1 ložnice se 2 lůžky: obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, jídelna s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). Na rozlehlé zahradě si můžete se svými dětmi zahrát fotbal, badminton nebo opéct buřty na otevřeném ohništi. Pro nejmenší děti jsme na zahradu pořídili pískoviště s hračkami. Prostornou terasu s letní kuchyňkou, zahradním nábytkem, grilem a hračkami pro děti můžete využít k posezení.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Jizerské hory nabízí příznivé podmínky pro letní i zimní sporty jako turistiku do okolí  penzionu (přehradní nádrž 20 min. chůze) i do vzdálenějších míst jako Bedřichov, Ještěd apod., cykloturistiku pro zdatné i méně zdatné cyklisty (cyklostezky začínají za penzionem), lyžování (na běžkách je možné při dostatku sněhu dojet až k penzionu) nebo golf (na golf. hřiště Ypsilon Fojtka je od nás 15 min. chůze).

Do centra Liberce se pohodlně dostanete autobusy MHD.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI