Penzion U Kačáka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko "Penzion U Kačáka" leží 700m nad mořem v klidném prostředí na rozhraní Bedřichova a Janova nad Nisou v Jizerských horách. Je to ideální místo pro hromadné akce, sportovní soustředění, školy v přírodě, ale i pro rodinné rekreace a společenské oslavy. Poloha penzionu v klidné části obce přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Penzion je proslaven výbornou domácí kuchyní, kterou lze upravit i na přání klienta.

Lyžařské vleky, dětské a víceúčelové hřiště jsou v blízkosti chaty. Parkování vozidel je možné přímo u chaty jak v létě, tak i v zimě. Velmi dobré je však také spojení vlakové a autobusové - do Jablonce nad Nisou a odtud místní dopravou č. 1 do zastávky Bedřichov – úpravna vody, která leží cca 300 m od chaty. V letních měsících je možné grilování na venkovním grilu, či posezení u táboráku.

    lyžování, snowboarding
    lyžařská škola
    rafting, kajaky, kánoe
    základy horolezectví
    míčové a netradiční hry
    horská kola, sportovní lukostřelba
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI