Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Kačáka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko "Penzion U Kačáka" leží 700m nad mořem v klidném prostředí na rozhraní Bedřichova a Janova nad Nisou v Jizerských horách. Je to ideální místo pro hromadné akce, sportovní soustředění, školy v přírodě, ale i pro rodinné rekreace a společenské oslavy. Poloha penzionu v klidné části obce přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Penzion je proslaven výbornou domácí kuchyní, kterou lze upravit i na přání klienta.

Lyžařské vleky, dětské a víceúčelové hřiště jsou v blízkosti chaty. Parkování vozidel je možné přímo u chaty jak v létě, tak i v zimě. Velmi dobré je však také spojení vlakové a autobusové - do Jablonce nad Nisou a odtud místní dopravou č. 1 do zastávky Bedřichov – úpravna vody, která leží cca 300 m od chaty. V letních měsících je možné grilování na venkovním grilu, či posezení u táboráku.

    lyžování, snowboarding
    lyžařská škola
    rafting, kajaky, kánoe
    základy horolezectví
    míčové a netradiční hry
    horská kola, sportovní lukostřelba
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI