Penzion u Klouckých

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Jany a Martina Kouckého leží v Bedřichově v Jizerských horách, na břehu bedřichovské nádrže, naproti stadionu Jizerské magistrály. Vybavení penzionu: 11 různě velkých pokojů - dohromady 35 míst, každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, vybavenou kuchyňkou s ledničkou a vařičem, k zapůjčení TV a SAT. V penzionu se nachází jídelna s barem, dětským koutkem. V jídelně se podávají snídaně a případně i ostatní občerstvení (večeře). Na zahradě penzionu je posezení pro hosty, ohniště, pískoviště, houpačka, pingpongový stůl, trampolína, dětský bazén, sauna s ochlazovacím bazénkem, pramička na přehradě.

 

V létě jsou na stadionu v provozu tenisové kurty.  30 m za námi se nachází veřejné koupaliště a stylová restaurace Dolina. U penzionu se nachází park pro děti a nad ním ve stráni se pasou koně. U penzionu je parkoviště pro hosty.

 
V zimě je zde možnost běžeckého lyžování s nástupem na tratě v bezprostřední blízkosti. Sáňkování a sjezdové lyžování pro děti je taktéž v blízkosti domu. Hlavní bedřichovské vleky na kopci Malinovka se nachází 500 m od domu. Lyžaři také mohou využít další blízká střediska Hrabětice,Severák,Tanvaldský špičák,Rokytnice,Ještěd.
 

V létě Bedřichov nabízí výletní místa pro pěší turistiku a cyklistiku a také koupání.
 

Bedřichov je malá vesnice mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou (8 km), ve
vesnici je několik restaurací, penzionů, dva obchody s potravinami, pošta, bowling.

 
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Liberec: ZOO, botanická zahrada, Babylon, plavecký bazén, Ještěd, nákupní střediska, kina, divadlo, radnice Spoj z Bedřichova ČSAD, zastávka 20m od penzionu

Jablonec nad Nisou: Historické centrum, kino, divadlo, plavecký bazén, jablonecká přehrada, atd.
Spoj MHD každou hodinu.

Výlety v Bedřichově: rozhledna Královka, Prezidenská chata, muzeum na Kristianově, Nová louka s restaurací Zámeček, přehrada Černá Nisa, Lysá hora, Hřebínek, rašeliniště Čihadla, skály Krásná Máří atd.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI