Penzion u Klouckých

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Jany a Martina Kouckého leží v Bedřichově v Jizerských horách, na břehu bedřichovské nádrže, naproti stadionu Jizerské magistrály. Vybavení penzionu: 11 různě velkých pokojů - dohromady 35 míst, každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, vybavenou kuchyňkou s ledničkou a vařičem, k zapůjčení TV a SAT. V penzionu se nachází jídelna s barem, dětským koutkem. V jídelně se podávají snídaně a případně i ostatní občerstvení (večeře). Na zahradě penzionu je posezení pro hosty, ohniště, pískoviště, houpačka, pingpongový stůl, trampolína, dětský bazén, sauna s ochlazovacím bazénkem, pramička na přehradě.

 

V létě jsou na stadionu v provozu tenisové kurty.  30 m za námi se nachází veřejné koupaliště a stylová restaurace Dolina. U penzionu se nachází park pro děti a nad ním ve stráni se pasou koně. U penzionu je parkoviště pro hosty.

 
V zimě je zde možnost běžeckého lyžování s nástupem na tratě v bezprostřední blízkosti. Sáňkování a sjezdové lyžování pro děti je taktéž v blízkosti domu. Hlavní bedřichovské vleky na kopci Malinovka se nachází 500 m od domu. Lyžaři také mohou využít další blízká střediska Hrabětice,Severák,Tanvaldský špičák,Rokytnice,Ještěd.
 

V létě Bedřichov nabízí výletní místa pro pěší turistiku a cyklistiku a také koupání.
 

Bedřichov je malá vesnice mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou (8 km), ve
vesnici je několik restaurací, penzionů, dva obchody s potravinami, pošta, bowling.

 
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Liberec: ZOO, botanická zahrada, Babylon, plavecký bazén, Ještěd, nákupní střediska, kina, divadlo, radnice Spoj z Bedřichova ČSAD, zastávka 20m od penzionu

Jablonec nad Nisou: Historické centrum, kino, divadlo, plavecký bazén, jablonecká přehrada, atd.
Spoj MHD každou hodinu.

Výlety v Bedřichově: rozhledna Královka, Prezidenská chata, muzeum na Kristianově, Nová louka s restaurací Zámeček, přehrada Černá Nisa, Lysá hora, Hřebínek, rašeliniště Čihadla, skály Krásná Máří atd.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI