Penzion U Kocoura - Desná

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Kocoura. Náš rodinný penzion leží na rozhraní pohoří Jizerské hory a pohoří Krkonoše na okraji obce Desná ve výšce 720m.n.m. Penzion je postavený na romantickém místě na polosamotě zajišťujícím pro ubytované hosty tolik potřebný klid k odpočinku a načerpání nových sil. Zároveň je však velmi dobře dostupný i v zimě.

Našim přáním je, aby každý z hostů, který se u nás ubytuje se cítil jako doma. Vaše pohodlí a domácí atmosféra je pro nás na prvním místě.

    Vše začíná výbornou (domácí) kuchyní
    pokračuje kvalitním ubytováním
    a končí příznivou cenou.

Během pobytu v penzionu se můžete mimo rekreaci naučit i plést košíky z pedigu a své dílko si vzít na památku domů. Chceme, aby jste se k nám rádi vraceli a doporučili náš penzion a Jizerské hory vašim přátelům.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI