Penzion U Koubusů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce Českého ráje – města Turnova a na počátku Zlaté Stezky Českého ráje. V jeho nejbližším okolí je malebná krajina s vysokou koncentrací hradů a zámků. Území je pokryto zelenými lesy, skalními útvary, rybníky i přírodními koupališti. Penzion je nově zrekonstruovaný objekt, který nabízí ubytování v sedmi pokojích O celkové kapacitě 23 lůžek s možností přistýlek v podobě plnohodnotné postele. V naší nabídce jsou 2 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 1 čtyřlůžkový a 1 šestilůžkový pokoj s balkonem a 4 koupelny s WC. K dispozici pro všechny pokoje jsou 2 společné kuchyně, které jsou kompletně vybavené spotřebiči i nádobím (elektrický sporák (bez klasické trouby), mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice). Společenská místnost je vybavena sedací soupravou a televizí s DVD přehrávačem. V penzionu je k dispozici zdarma WI-FI pokrytí. Při nepřízni počasí se vaše děti mohou zabavit v dětském koutku.

 

Součástí penzionu je velká zahrada, kde naleznete oplocenou parkovací plochu ZDARMA, dětský koutek s pískovištěm, ohniště s možností grilování, uschování kol ZDARMA.

Na zahradu penzionu mají vstup povolen pouze hosté v penzionu ubytovaní.

V mimosezoně je penzion vhodný pro levné ubytování pro firemní pracovníky z okolí.

Snídani je možno si objednat v naší přilehlé restauraci, stejně tak obědy a večeře.

Protože je možné, si rezervovat i celý objekt za zvýhodněné ceny, NÁŠ PENZION JE IDEÁLNÍ PRO:

 •     Rodinné dovolené s dětmi
 •     Skupinové a firemní akce
 •     Silvestrovské pobyty
 •     Školní výlety a školy v přírodě
 •     Cyklistické výpravy
 •     Soustředění všeho druhu
   

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI