Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Krbu - Kořenov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Krbu se nachází v obci Kořenov na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, cca 15 km severně od Jablonce nad Nisou a cca 5 km od Harrachova. Můžete k nám přijet i vlakem, penzion se nachází 50 m od vlakové zastávky Kořenov. Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyř a pokojích, které jsou vybaveny umyvadlem s teplou vodou a se společným sociálním zařízením na chodbě. Celková kapacita penzionu je 16 lůžek. Přijet k nám můžete i se svými domácími mazlíčky. V přízemí penzionu se nachází restaurace. Parkování před objektem. Okolí penzionu je ideální pro milovníky pěší i cykloturistiky, v zimě jsou k dispozici běžecké tratě na Jizerské magistrále.

Pro příznivce sjezdového lyžování se ve vzdálenosti cca 15-ti minut chůze nacházejí 3 lyžařské vleky, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pro náročnější možnost lyžování v lyžařském středisku Harrachov vzdáleném cca 5 km.
Nevíte, kde strávit dovolenou nebo víkendový pobyt? Nabízíme Vám ubytování u nás, v klidném a atraktivním prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek. Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim schopnostem jistě najdeme ideální řešení.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI