Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion U Lípy Máchovo jezero - Pavlovice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Lípy - rekreace Máchův kraj

Nechcete jenom lenošit? Máchův kraj vám nabízí opravdu široké možnosti. Koupání v několika jezerech je samozřejmé. Rádi k nám jezdí cyklisté, je tu golf, samozřejmě hrady a zámky v krásných lesích a mnoho dalšího. Máme pro vás útulné, nově zrekonstruované pokoje. Ubytujeme pár, velkou rodinu i partu přátel až do 30ti osob. Kolem chalupy je uzavřený areál s bazénem a hřišti, bezpečné prostředí pro zábavu vaši i vašich dětí. V naší restauraci vám zajistíme také stravování. Pro vaše semináře nebo jiné tematické akce máme připraven útulný a funkční prostor pro cca 20 osob. Prostor poslouží dobře i pro vaše cvičení, jógu, nebo tanec. Rádi uspořádáme i menší oslavy, svatby, narozeniny a podobně.

 

Ubytování v penzionu

Na dovolené je potřeba si především dobře odpočinout. Víme, že kvalitní postelí a útulným pokojem to začíná.

Nabízíme dvoulůžkové, tří- i čtyřlůžkové pokoje, menší apartmán s kuchyňkou pro rodinu i větší pro celou partu. Většinou s koupelnou, pro několik dvoulůžkových pokojů máme koupelnu společnou. Celkem ubytujeme 22 hostů v pokojích dle vaší volby a až 8 v samostatném apartmánu.

 

Naši hosté mají obzvláště rádi příjemný, uzavřený areál kolem našeho penzionu. Vaše děti si mohou v bezpečí hrát u bazénu nebo na hřišti, na dohled od stinného posezení kolem grilu pro vás a vaše přátele.

Rádi vám uvaříme snídani, večeři, nebo poskytneme polopenzi v naší hospůdce.

Umíme také uspořádat menší oslavu nebo svatbu třeba pro 30 hostů. Naše učebna vám poskytne zázemí pro kurz i sportovní akci. Nabízíme také masáže nebo kosmetickou péči přímo u nás v penzionu.

Rádi k nám jezdí hosté na jógové víkendy, taneční kurz, nebo wellness víkend s kurzem kosmetiky. Hodně využívaný je náš vlastní tenisový kurt. Máme i uzamykatelnou garáž na kola, ping-pong a kulečník. Samozřejmostí už je dnes wi-fi po celém domě.

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Aktivity v okolí

Máchův kraj není jen Máchovo jezero. Krásné koupání nebo plážové sporty můžete doplnit výlety pěšky, na kole nebo na koni, návštěvou hradů a zámků, ZOO, nebo třeba golfem.

Nabízíme také masáže nebo kosmetickou péči přímo u nás v penzionu.
 

 • Pro vaše dokonalé odreagování poskytujeme relaxační i sportovní masáže a kosmetický program. Jsme vybavení pro dokonalou péči o vaše tělo.
 • Máchův kraj je vyhlášený krásnými cyklotrasami a v penzionu máme veškeré zázemí pro cyklisty. Nejkrásnější trasy vám rádi poradíme.
 • Bezděz, Houska, Kokořín, Zákupy...slavné hrady a zámky v okolí musíte vidět. A ukázat svým dětem. Pěšky, autem, nebo na kole - vždycky to bude krásný výlet!
 • Odpočinete si nejlépe na greenu? Golfová hřiště v Doksech a České Lípě, nebo vyhlášený areál Malevil jsou kousek od nás
 • Návštěva ZOO v Liberci nebo v Děčíně také zajistí krásný den. Třeba s dětmi, když už je omrzí koupání nebo jiné radovánky.
 • Objevte Doksy jako předobraz Třeskoprsk a zjistěte, co všechno vám o Fifince, Bobíkovi, Pinďovi a Myšpulínovi prozradí Muzeum Čtyřlístku v Doksech.
 • Rádi byste se po našem krásném kraji projeli na koni? Ve Vrchovanech, na statku u Studničků si můžete koně půjčit. nebo třeba právě tady s ježděním začít.
 • V Lobčí na Kokořínsku nám krásně zrekonstruovali malý parní pivovar a čepují tam několik druhů vynikajícího piva. Rozhodně doporučujeme návštěvu!
 • Baví vás to spíš za volantem? Na autodromu v Sosnové vás naučí v bezpečném prostředí ještě lépe řídit vaše auto. Nebo si můžete zajezdit na motokárách či terénních čtyřkolkách.

...a mnoho dalšího. Rádi vám poradíme, nebo pošleme podrobnější seznam možných aktivit.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI