Penzion U Palounků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v našem penzionu, v klidné lokalitě, ubytování standardu ***, sociální zařízení na pokoji. Kompletní gastro servis, restaurace, realizace akcí. Vynikající dostupnost do centra, na hlavní silniční komunikace, na vlakové a autobusové nádraží. Parkování na uzavřeném parkovišti. Neomezené bezdrátové internetové připojení. Připravujeme PC s internetem pro hosty penzionu. Pokoje jsou vybaveny ve standardu ***, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC), ledničkou. Některé pokoje jsou vybaveny TV. Na všech pokojích můžete využívat wi-fi bezdrátového internetu. Pro hosty je k dispozici uzavřené parkoviště u penzionu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI