Penzion U Soudu

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidné části městského centra blízko radnice. Nabízíme ubytování ve dvouch apartmánech (4 a 5 lůžek) a dvoulůžových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, TV, SAT a připojení k internetu.  Celý areál je bezpečně oplocen, včetně parkoviště.  K penzionu přísluší zahrada s letní terasou a zahradním grilem. Od nás jsou snadno dostupné všechny atraktivity města.

Náš penzion leží v klidné lokalitě 400 m od městského centra.  K dispozici Vám jsou dva třílůžkové a dva dvoulůžkové pokoje. Dále Vám nově nabízíme ubytování ve dvou apartmánech pro pět a čtyři osoby.

Každý pokoj je příjemně zařízen, má vlastní koupelnu s WC a televizor. Apartmány jsou navíc doplněny vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, sporákem a LCD televizorem.

U penzionu je samozřejmostí uzamčené parkoviště. V blízkostí penzionu je nákupní centrum a pohodlně se dostanete i k největším zajímavostem ve městě.

Botanická zahrada 25 minut, ZOO 25 minut, Aquapark Centrum Babylon 10 min.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI