Penzion U Soudu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidné části městského centra blízko radnice. Nabízíme ubytování ve dvouch apartmánech (4 a 5 lůžek) a dvoulůžových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, TV, SAT a připojení k internetu.  Celý areál je bezpečně oplocen, včetně parkoviště.  K penzionu přísluší zahrada s letní terasou a zahradním grilem. Od nás jsou snadno dostupné všechny atraktivity města.

Náš penzion leží v klidné lokalitě 400 m od městského centra.  K dispozici Vám jsou dva třílůžkové a dva dvoulůžkové pokoje. Dále Vám nově nabízíme ubytování ve dvou apartmánech pro pět a čtyři osoby.

Každý pokoj je příjemně zařízen, má vlastní koupelnu s WC a televizor. Apartmány jsou navíc doplněny vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, sporákem a LCD televizorem.

U penzionu je samozřejmostí uzamčené parkoviště. V blízkostí penzionu je nákupní centrum a pohodlně se dostanete i k největším zajímavostem ve městě.

Botanická zahrada 25 minut, ZOO 25 minut, Aquapark Centrum Babylon 10 min.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI