Penzion U Uhlířů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace s penzionem se nachází v centrální části Kryštofova Údolí, asi 350 metrů od kostela po silnici vzhůru do Noviny, nedaleko odbočky k obecnímu koupališti. Penzion nabízí celkem 18 lůžek v pěti samostatných pokojích. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny uzavíratelnou toaletou, sprchou a satelitní televizí. Pro ubytované je k dispozici uzamykatelné parkoviště, venkovní bazén, ubytování psa, posezení u upraveného ohniště a samozřejmě stravování dle dohody ve stylové restauraci s krbem. Stylová restaurace s krbem nabízí posezení pro 35 hostů. Nábytek byl převezen ze známé pražské restaurace "U Glaubiců". Místní specialitou je vyhlášená pečená husa porcovaná přímo před hosty. Tuto nabídku využívají hojně větší či menší společnosti a je třeba ji předem telefonicky objednat. Při běžném provozu restaurace nabízí minutková i hotová jídla a samozřejmě dobře vychlazené pivo Krušovice. Venkovní posezení na zahrádce využívají v teplých měsících hlavně cyklisté a turisté.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI