Penzion U Zvonu - Máchovo jezero

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný dům leží cca 200m od jezera - koupaliště a pobřeží. Spojení vlakem i autobusem, zastávky cca 2 - 3 minuty chůze. Pro vaší dovolenou, nebo jen několikadenní odpočinek nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a wc. Pro větší pohodlí, nebo rodinu s dětmi máme dvoupokoj (2x2 lůžka) také se sprchou a WC. V blízkém okolí je dostatek příležitostí kde povečeřet (za přijatelné ceny). K posezení doporučujeme využít naší terasy. Abychom byli tolerantní i k nekuřákům, je ve vnitřních prostorách kouření zakázáno. V domě je společná kuchyňka, kde si můžete připravit snídani, popřípadě ohřát jídlo. Je vybavená základním nádobím, elektrickým vařičem a mikrovlnou troubou. Utěrky a mycí prostředky nejsou součástí vybavení. Je zde také TV se satelitem.
Po dohodě je možné zapůjčení grilu pro venkovní grilování zdarma.

Pro hosty na motorkách umožníme ustájení jejich dvoukolého miláčka v uzamčené garáži - zde vám můžeme uschovat i kola. Možnost parkování aut přímo na zahradě.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI