Penzion U Zvonu - Máchovo jezero

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný dům leží cca 200m od jezera - koupaliště a pobřeží. Spojení vlakem i autobusem, zastávky cca 2 - 3 minuty chůze. Pro vaší dovolenou, nebo jen několikadenní odpočinek nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchou a wc. Pro větší pohodlí, nebo rodinu s dětmi máme dvoupokoj (2x2 lůžka) také se sprchou a WC. V blízkém okolí je dostatek příležitostí kde povečeřet (za přijatelné ceny). K posezení doporučujeme využít naší terasy. Abychom byli tolerantní i k nekuřákům, je ve vnitřních prostorách kouření zakázáno. V domě je společná kuchyňka, kde si můžete připravit snídani, popřípadě ohřát jídlo. Je vybavená základním nádobím, elektrickým vařičem a mikrovlnou troubou. Utěrky a mycí prostředky nejsou součástí vybavení. Je zde také TV se satelitem.
Po dohodě je možné zapůjčení grilu pro venkovní grilování zdarma.

Pro hosty na motorkách umožníme ustájení jejich dvoukolého miláčka v uzamčené garáži - zde vám můžeme uschovat i kola. Možnost parkování aut přímo na zahradě.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI