Penzion V Rokli

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion se nachází v příjemném prostředí v blízkosti lesa v Jizerských horách. Celoročně se můžete kochat nádhernou krajinou. Místní okolí také nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití jak v zimě, tak i v létě. V zimě je možné využití blízké sjezdovky na Zásadě, nebo o něco málo vzdálenější Paseky, Pláně nebo Jablonec nad Nisou. Pokoje jsou 2-4 lůžkové. Každý pokoj má své sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a předsíňku. V penzionu je k dispozici jídelna s barem, stravování je možné formou polopenze, po dohodě plná penze, v létě lze grilovat... Parkování na vlastním pozemku, možnost návštěvy se psy.

 

I pro běžkaře jsou zde vhodné podmínky. V létě je zdejší terén vhodný jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. Mužete navštívit krásná místa jako Jablonec nad Nisou, Liberec, Smržovka, Železný Brod, dále brousírnu skleněných perlí, kozí farmu anebo se třeba projet vyhlídkovým vláčkem na vrchol Černé studnice. V teplých dnech je možnost se vykoupat v místním koupališti (cca 2km) nebo v aquaparcích v Liberci a v Jablonci nad Nisou(krytý bazén s tobogánem, výřivkou, saunou a vlnobitím). Pro milovníky zvířátek je v Liberci ZOO s bílými tygry.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI