Penzion Valentino

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte ubytování s příjemnou rodinnou atmosférou v srdci přírody? Chcete strávit aktivní dovolenou s dětmi? Pak je pro vás Valentino, rodinný penzion Bedřichov ta správná volba. Najdete nás v malebné krajině Jizerských hor.
Ubytování Bedřichov Valentino, rodinný penzion Bedřichov je nekuřácký. Nabízí 24 lůžek v sedmi pokojích a ubytuje kvalitně nejen vás, ale i vaše děti a rodinné mazlíčky.

K vybavenosti všech pokojů patří TV/SAT, wifi připojení, vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC.

Přestože ubytování ve Valentinu Bedřichov poskytuje i stravovací služby, naleznete ve společné chodbě před pokoji k vlastnímu využití lednici, mikrovlnou troubu a rychlovarnou ko

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI