Penzion Valeš - Bedřichov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt penzionu se nachází v Bedřichově v Chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Dům má čtyři dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky, 2x Wc, 2x Koupelna se sprchou,obývací pokoj, krb, elekrotopení, vybavenou kuchyň, minibar, sauna. Parkoviště uzamykatelné s alarmem. Prosíme nevozte domácí zvířata. Bungalow má: tři lůžka, možnost přistýlky, malá kuchyň, WC, sprchový kout, sauna. Parkoviště uzamykatelné s alarmem. Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění. K dispozici je Zahradní sezení, venkovní krb, gril. Možnost půjčení horských kol a jízda na koni, vše nedaleko od domu. Restaurace a Bowling 200m od domu. Cykloturistika, pěší turistika, exkurze skláren, pronájem sportovní haly, koupání - přehrada, plavecký bazén Jablonec n. N. – Liberec Aqua park. Dům se nachází přímo pod sjezdovkami, 8 sjezdovek, běžecké tratě v délce 70km. Půjčovna lyží, saní, bobů, běžek, snowboardů, lyžařská škola, placené parkoviště s kapacitou pro cca 150 aut a vlastní dětský vlek... vše v jednom objektu.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sportovní možnosti

Okolí penzionu Valeš poskytuje nespočet příležitostí k trávení volného času aktivním způsobem. Vzhledem k tomu, že centrální část Jizerských hor má charakter náhorní plošiny, naleznete zde krásný a především nepříliš náročný přírodní areál. Navíc, nadmořská výška kolem 1000 m zajišťuje výborné sněhové podmínky.

Turistika a cykloturistika

 Jizerské hory jsou protkány hustou sítí značených turistických cest pro letní turistiku a cykloturistiku. Díky tomu, že velká část Jizerské lyžařské magistrály vede po upravovaných cestách, mohou je turisté využívat celoročně nejen pro běžky, ale i pro pěší turistiku, cyklistiku, kolečkové brusle atd. Výhradně chodcům je určena Jizerská magistrála pro pěší turistiku, která je součástí projektu Nová Hřebenovka.

Běžky a sjezdové lyžování

Jizerské hory jsou vyhledávané všemi vyznavači bílé stopy. Jizerská lyžařská magistrála má přes 100 km strojově upravovaných tras s 20 nástupními místy (tři přímo v Bedřichově) a dalším zázemím pro běžkaře.
Pro sjezdaře jsou v blízkém okolí penzionu 3 lyžařská střediska: Malinovka (500 m) s 8 vleky a nočním lyžováním, Severák (4 km) s 10 vleky, Špičák v Albrechticích s vleky a 4-sedačkovou lanovkou (7 km). Ve všech střediscích je umělé zasněžování, bezplatné parkování, lyžařská škola a půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení.

Další sportovní možnosti

Bedřichov nabízí mnoho dalších sportovních zážitků. Můžete též navštívit bowlingové centrum, tenisové kurty nebo zimní atrakce snowtubing. Jizerské hory si můžete vychutnat z koňského sedla v nedalekých jízdárnách. Netradičním zážitkem je jízda na bobové dráze v Janově nad Nisou (celoroční provoz!) nebo návštěva husky farmy v Josefově Dole. V letním období je k dispozici přírodní koupaliště v Bedřichově nebo areál přehrady v Jablonci nad Nisou s několika plážemi (z Bedřichova dosažitelný městským autobusem č. 1). Nejen v zimním období můžete využít plavecké bazény v Liberci a Jablonci nad Nisou.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI