Penzion Valeš - Bedřichov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt penzionu se nachází v Bedřichově v Chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Dům má čtyři dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky, 2x Wc, 2x Koupelna se sprchou,obývací pokoj, krb, elekrotopení, vybavenou kuchyň, minibar, sauna. Parkoviště uzamykatelné s alarmem. Prosíme nevozte domácí zvířata. Bungalow má: tři lůžka, možnost přistýlky, malá kuchyň, WC, sprchový kout, sauna. Parkoviště uzamykatelné s alarmem. Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění. K dispozici je Zahradní sezení, venkovní krb, gril. Možnost půjčení horských kol a jízda na koni, vše nedaleko od domu. Restaurace a Bowling 200m od domu. Cykloturistika, pěší turistika, exkurze skláren, pronájem sportovní haly, koupání - přehrada, plavecký bazén Jablonec n. N. – Liberec Aqua park. Dům se nachází přímo pod sjezdovkami, 8 sjezdovek, běžecké tratě v délce 70km. Půjčovna lyží, saní, bobů, běžek, snowboardů, lyžařská škola, placené parkoviště s kapacitou pro cca 150 aut a vlastní dětský vlek... vše v jednom objektu.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sportovní možnosti

Okolí penzionu Valeš poskytuje nespočet příležitostí k trávení volného času aktivním způsobem. Vzhledem k tomu, že centrální část Jizerských hor má charakter náhorní plošiny, naleznete zde krásný a především nepříliš náročný přírodní areál. Navíc, nadmořská výška kolem 1000 m zajišťuje výborné sněhové podmínky.

Turistika a cykloturistika

 Jizerské hory jsou protkány hustou sítí značených turistických cest pro letní turistiku a cykloturistiku. Díky tomu, že velká část Jizerské lyžařské magistrály vede po upravovaných cestách, mohou je turisté využívat celoročně nejen pro běžky, ale i pro pěší turistiku, cyklistiku, kolečkové brusle atd. Výhradně chodcům je určena Jizerská magistrála pro pěší turistiku, která je součástí projektu Nová Hřebenovka.

Běžky a sjezdové lyžování

Jizerské hory jsou vyhledávané všemi vyznavači bílé stopy. Jizerská lyžařská magistrála má přes 100 km strojově upravovaných tras s 20 nástupními místy (tři přímo v Bedřichově) a dalším zázemím pro běžkaře.
Pro sjezdaře jsou v blízkém okolí penzionu 3 lyžařská střediska: Malinovka (500 m) s 8 vleky a nočním lyžováním, Severák (4 km) s 10 vleky, Špičák v Albrechticích s vleky a 4-sedačkovou lanovkou (7 km). Ve všech střediscích je umělé zasněžování, bezplatné parkování, lyžařská škola a půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení.

Další sportovní možnosti

Bedřichov nabízí mnoho dalších sportovních zážitků. Můžete též navštívit bowlingové centrum, tenisové kurty nebo zimní atrakce snowtubing. Jizerské hory si můžete vychutnat z koňského sedla v nedalekých jízdárnách. Netradičním zážitkem je jízda na bobové dráze v Janově nad Nisou (celoroční provoz!) nebo návštěva husky farmy v Josefově Dole. V letním období je k dispozici přírodní koupaliště v Bedřichově nebo areál přehrady v Jablonci nad Nisou s několika plážemi (z Bedřichova dosažitelný městským autobusem č. 1). Nejen v zimním období můžete využít plavecké bazény v Liberci a Jablonci nad Nisou.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI