Penzion Věra - Tanvald

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Věra nabízí rekreační pobyty v atraktivní lokalitě Jizerských hor, v klidné zóně mimo oblast hlavních cest, na okraji lesa s vyhlídkou na Tanvald, Špičák a Černou studnici.
Ubytování ve vybavených pokojích se sprchou, vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu (Wifi). V objektu můžete využívat společenskou místnost s jídelnou a samoobslužným barem, masáže. Možnost stravování ( snídaně / polopenze ). K dispozici je i kuchyňka s kompletním vybavením. Pro Vaše děti je v našem pensionu k dispozici i místnost na hraní.

Koupání u pensionu v zastřešeném bazénu, na zahradě zastřešený krb, stolní tenis, ruské kuželky, šipky, příjemné posezení na zahradě, cyklostezky, turistické trasy, rozhledny (Štěpánka, Špičák), Jizerka - vesnická památková rezervace, Hejnice - poutní místo, zpřístupněná krypta s hrobkou, nedaleko Lázně Libverda – stavba Obřího sudu s restaurací, Černá studnice – žulová rozhledna 869m nad mořem - krásný pohled na Jablonecko, Liberecký Ještěd i Krkonoše, Pěnčín - prohlídka brusírny, okružní vyjížďky vláčkem na Černou studnici, Bozkovské jeskyně, zámek Frýdlant, muzeum skla s prohlídkou sklárny v Harrachově, SKI muzeum a v neposlední řadě přehradu Souš.
Zázemí velkých měst - ČD a ČSAD do Jablonce n.N. a Liberce (kryté bazény, přehrady, divadla, muzea, Aquapark a zábavní centrum Babylon, ZOO Liberec, Botanická zahrada a další ..).

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI