Penzion Věra - Tanvald

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Věra nabízí rekreační pobyty v atraktivní lokalitě Jizerských hor, v klidné zóně mimo oblast hlavních cest, na okraji lesa s vyhlídkou na Tanvald, Špičák a Černou studnici.
Ubytování ve vybavených pokojích se sprchou, vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu (Wifi). V objektu můžete využívat společenskou místnost s jídelnou a samoobslužným barem, masáže. Možnost stravování ( snídaně / polopenze ). K dispozici je i kuchyňka s kompletním vybavením. Pro Vaše děti je v našem pensionu k dispozici i místnost na hraní.

Koupání u pensionu v zastřešeném bazénu, na zahradě zastřešený krb, stolní tenis, ruské kuželky, šipky, příjemné posezení na zahradě, cyklostezky, turistické trasy, rozhledny (Štěpánka, Špičák), Jizerka - vesnická památková rezervace, Hejnice - poutní místo, zpřístupněná krypta s hrobkou, nedaleko Lázně Libverda – stavba Obřího sudu s restaurací, Černá studnice – žulová rozhledna 869m nad mořem - krásný pohled na Jablonecko, Liberecký Ještěd i Krkonoše, Pěnčín - prohlídka brusírny, okružní vyjížďky vláčkem na Černou studnici, Bozkovské jeskyně, zámek Frýdlant, muzeum skla s prohlídkou sklárny v Harrachově, SKI muzeum a v neposlední řadě přehradu Souš.
Zázemí velkých měst - ČD a ČSAD do Jablonce n.N. a Liberce (kryté bazény, přehrady, divadla, muzea, Aquapark a zábavní centrum Babylon, ZOO Liberec, Botanická zahrada a další ..).

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI