Penzion Ždírecký Důl - Máchovo jezero

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ždírecký Důl - rekreace Máchovo jezero

Penzion Ždírecký Důl leží v severní části CHKO Kokořínsko, jen 6 km od města Doksy a 5 km od města Dubá. Penzion je vybudován ve více než 200 let staré roubené usedlosti, jenž před nedávnem prošla rozsáhlou, avšak velmi citlivou rekonstrukcí, a byla pro svou autenticitu prohlášena za kulturní památku. Usedlost je obklopena lesy a pastvinami a nalézá se na úplné samotě s nádherným výhledem do krajiny. Dvoulůžkový apartmán je určen pro maximálně čtyři osoby. Standardně je vybaven dvoulůžkem a rozkládacím gaučem, který slouží zároveň jako přistýlka pro další dvě osoby, nejlépe děti. Apartmán je součástí chalupy, je plně vybaven a má samostatný uzamykatelný vchod ze zahrady. Málo frekventovaná silnice je cca 1 km od domu - rekreanti tak nejsou ničím rušeni. Od dubna 2012 nabízíme dva zcela nové pokoje v prvním patře zrekonstruovaného špejcharu.

 

Rodiny s dětmi

Penzion je velmi oblíben rodinami s malými dětmi. Rozlehlá zahrada s pískovištěm a dětským bazénkem jsou ideálním místem pro dětské aktivity - k dispozici jsou také hračky a společenské hry. Pro vaše děti rádi připravíme projížďky na poníkovi. Na statku jsou v malém počtu chováni býci, ovce a koně.

 

Dvoulůžový apartmán v chalupě a možností přistýlky pro další dvě osoby:

Dvoulůžkový apartmán je určen pro maximálně čtyři osoby. Standardně je vybaven dvoulůžkem a rozkládacím gaučem, který slouží zároveň jako přistýlka pro další dvě osoby, nejlépe děti. Apartmán je součástí chalupy, je plně vybaven a má samostatný uzamykatelný vchod ze zahrady. Málo frekventovaná silnice je cca 1 km od domu - rekreanti tak nejsou ničím rušeni.

Ostatní informace:

Pro rekreanty jsou za mírný poplatek k dispozici jízdní kola - dvě dětská kola, dvě pro dospělé. Ve vsi, která je vzdálená 2 km je dětské hřiště s houpačkami, pískovištěm a prolézačkami. Na farmě povozíme vaše děti na poníkovi zdarma.

NOVÉ pokoje ve špejcharu s možností přistýlky:

Od dubna 2012 nabízíme dva zcela nové pokoje v prvním patře zrekonstruovaného špejcharu. Každý pokoj je určen pro maximálně čtyři osoby. Standardně je vybaven dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, která slouží zároveň jako přistýlka pro další dvě osoby, nejlépe děti. Kuchyň je ve špejcharu společná, stejně tak i centrální vytápění krbovými kamny, které jsou situovány právě ve společné kuchyni.

  • Ostatní informace:

    V případě nutnosti vytápění špejcharu požadujeme smluvní poplatek za otop.

    Součástí špejcharu je společenská místnost (herna), která je také stylovým pokojem s ukázkou původního bydlení (viz. fotografie). Herna není obsazována hosty a nelze se v ní ubytovat, lze ji však využít pro nouzové přespání.

 

Tipy na další penziony v oblasti Máchovo jezero

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Několik tipů k aktivnímu odpočinku:

Máchův kraj, stejně tak i přilehlé okolí, jsou skvělým místem pro aktivní odpočinek. Nepřeberné množství historických památek či sportovních aktivit je nadosah ruky. Doksy, Kokořínsko nebo nedaleké Lužické hory jsou skvělým místem k odpočinku a nabízejí obrovské množství turistických stezek či cyklotras. Penzion Ždírecký Důl je v centru těchto míst.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI