Penzion Zlatá Podkova

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Agrofarma s penzionem se nachází v rekreačním středisku Rokytnice nad Jizerou v západních Krkonoších zhruba 1 km od centra obce. Nabízíme Vám ubytování v čistém prostředí obklopeném krásnou horskou přírodou. Současná ubytovací kapacita penzionu je 39 lůžek ve dvou 2 a 3 lůžkových a jednom 4 lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Dále pak ve   2 lůžkových, 4 lůžkových, 5 lůžkových a 6 lůžkových pokojích s možností přistýlky, sociální zařízení na patře.

V naší country stylové restauraci o kapacitě 50 míst nabízíme jídla české domácí kuchyně, kde z části využíváme kvalitní produkty naší zemědělské prvovýroby.
V našem penzionu můžete prožít klidnou individuální i rodinnou rekreaci s možností jízdy na koních pro začátečníky i pokročilé, jízdy ve voze a bryčkách, v zimním období v saních. V období od května do října pořádáme 1-2 týdenní kursy výuky jízdy na koni pro zájemce starší 10 let. Na přání zajistíme živou country hudbu.

V areálu pensionu otevřeno bowlingové centrum se čtyřmi dráhami, barem, posezením, elektronickými šipkami, stolním fotbalem, billiárem a kulečníkem.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI