Penzion Zlatá Podkova

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Agrofarma s penzionem se nachází v rekreačním středisku Rokytnice nad Jizerou v západních Krkonoších zhruba 1 km od centra obce. Nabízíme Vám ubytování v čistém prostředí obklopeném krásnou horskou přírodou. Současná ubytovací kapacita penzionu je 39 lůžek ve dvou 2 a 3 lůžkových a jednom 4 lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Dále pak ve   2 lůžkových, 4 lůžkových, 5 lůžkových a 6 lůžkových pokojích s možností přistýlky, sociální zařízení na patře.

V naší country stylové restauraci o kapacitě 50 míst nabízíme jídla české domácí kuchyně, kde z části využíváme kvalitní produkty naší zemědělské prvovýroby.
V našem penzionu můžete prožít klidnou individuální i rodinnou rekreaci s možností jízdy na koních pro začátečníky i pokročilé, jízdy ve voze a bryčkách, v zimním období v saních. V období od května do října pořádáme 1-2 týdenní kursy výuky jízdy na koni pro zájemce starší 10 let. Na přání zajistíme živou country hudbu.

V areálu pensionu otevřeno bowlingové centrum se čtyřmi dráhami, barem, posezením, elektronickými šipkami, stolním fotbalem, billiárem a kulečníkem.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI