Prezidentská chata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Prezidentská se nachází v klidné lokalitě Jizerských hor nedaleko obce Bedřichov. Nové pokoje na Prezidentské byly navrženy pro vaši plnou pohodu na cestách. Pokud sháníte zajímavé ubytování v Bedřichově či jeho okolí, rádi vám nabídneme naše nově vybavené pokoje. Můžete si vybrat ze dvou typů ubytování: Pokoje se sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo, LCD televize), 1.obytné patro - 2x dvoulůžkový a 2x čtyřlůžkový s přistýlkou. 2.obytné patro - 2x čtyřlůžkový s přistýlkou. Pokoje bez sociálního zařízení (sprchy jsou v 1.obytném patře a wc ve dvou mezipatrech): 1.obytné patro - 3x dvoulůžkový, 2.obytné patro - 2x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový. Celková kapacita je 36 lůžek + 4 přistýlky. Parkování zdarma u chaty. Wi-fi v restauraci zdarma. Přijďte na Prezidentskou a vyzkoušejte si projížďky na koních po Jizerských horách. Nabízíme jak vyjížďky na koních, voze a saních. Pro ty nejmenší tu máme i poníka.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI