Privat - apartmán No 109

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V atraktivním místě Č. Ráje nabízím příjemné ubytování ve stylovém interiéru s nábytkem a doplňky ze dřeva. Mimořádně klidné prostředí spojené s výhodnou polohou pro příjemnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších pohoří v Čechách - Českého ráje. Ubytování pro dvojice, rodiny s dětmi a skupiny v plně vybavených pokojích - Apartmánu, s vlastním WC + sprchou, kuch. koutem, televizí,+ Wi-Fi. Čtyřlůžkový Apartmán a dvoulůžkový pokoj mají standardní vybavení s pěkným stylovým nábytkem + televize. Součástí každého pokoje a apartmánu je sprcha + WC /pouze pro Vás./ a kuchyň. kout s možností vaření. Při pronájmu celého podlaží získáte zajímavou alternativu ubytování: velká společenská místnost a dvě ložnice v jednom uzavřeném prostoru. Maloskalsko je také vstupní branou do Krkonoš a Jizerských Hor. Jenom půl hodiny jízdy autem Vás dělí od českých nejvyšších hor. Příznivé klima, kladný průběh počasí ovlivňuje okolní terén. Velký počet slunečných dnů na jaře, v létě i na podzim.

 

Zahrada

 •     místo pro odpočinek se zajímavými výhledy do okolí (např. skalní hrad Pantheon)
 •     posezení v altánu
 •     možnost využití grilu

 Klidné prostředí

Do zimních středisek jezdí skibus. Když využijete dny s příznivým počasím, poznáte nejzajímavější části pohoří Jizerských hor a Krkonoš. Výborné spojení z Malé Skály. Cesta trvá půl hodiny až hodinu. A navštívíte postupně Liberec, Bedřichov, Tanvald, Harrachov, Rokytnici n/ Jizerou.

 

 • v místě lyžařský vlek - cca 400 m vzdálený
 • do 5 km: Hamštejnský hřeben, Lišný, Frýdštejn
 • do 12 km: Kozákov, Zásada

trasy pro běžkaře na Kozákov, Ještěd a
Černou Studnici

možné pěší vycházky do nedalekého okolí
po udržovaných cestách

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI