Privát Horní Domky

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Privát se nachází 700m nad mořem v klidné oblasti třetí zóny Krkonošského národního parku a je v bezprostřední blízkosti skiareálu Horní domky a upravovaných běžeckých tras. Svojí polohou je ubytování vhodné jak pro zimní, tak i pro letní rekreaci s možností parkování. Ubytování nabízíme ve 2 lůžkovém apartmánu s možností dvou přistýlek, protialergickým povlečením, WIFI připojením, kabelovou televizí (29 programů), plně vybavenou kuchyňkou (el.sporák, lednice,mikrovlnka, rychlovarná konvice), sprchovým koutem a sociálním zařízením. Voda z kohoutku je po rozborech vhodná i pro kojence. Vlastní vchod. V létě můžeme nabídnout ruský kulečník, zahradní gril, ohniště. V zimě lze sjíždět k sedačkové lanovce přímo od objektu a zkušenější lyžaři se mohou ze sjezdovek na lyžích i vracet. Ve velmi blízkém okolí je mnoho dalších lyžařských areálů, vhodných jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře, kteří mohou využít nejdelší sjezdovku v České republice.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI