Privat Koukal

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Koukal se nachází na Mariánské hoře v obci Albrechtice v Jizerských horách. Ubytovací kapacita je celkem 10 míst ve dvou třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji s elektrickým topením a kompletním příslušenstvím. Ve společenské místnosti je LCD TV, DVD přehrávač, rádio, digitální satelit a k dispozici je také vybavená kuchyňka s elektrickým vařičem, ledničkou, mrazničkou, mikrovlnnou troubou a kávovarem. V objektu je dostupné i bezdrátové WiFi připojení na internet. Jeho součástí je také velká, částečně oplocená zahrada se zapuštěným bazénem 3x5 m, dětským pískovištěm a možností venkovního posezení na terase s přenosným grilem. K dispozici je parkování pro 3 auta (v zimě pouze 2) přímo u objektu a hostům nabízíme možnost vzít si s sebou i svoje čtyřnohé přátele.
 

Celá oblast je snadno dostupná autem a je ideální pro letní i zimní rekreaci. V dosahu cca 500 m jsou čtyři kratší lyžařské vleky s možností večerního lyžování a přímo ve vesnici se nachází známé zimní středisko Špičák, které je vybaveno zařízením na výrobu umělého sněhu a novou sedačkovou lanovkou. Blízká „Jizerská magistrála“ je v zimě udržována pro běžkaře a v létě je hojně využívána cyklisty. V nedalekém Jablonci nad Nisou (cca 10km) je velká přehrada a krásný sportovní areál s možností celoročních sportovních aktivit (tenis, badminton, squash, whirpool, sauna a indoor golf). V Liberci (cca 20km) je možné navštívit známou zoologickou a botanickou zahradu nebo velké aquacentrum Babylon.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI