Privat Koukal

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Koukal se nachází na Mariánské hoře v obci Albrechtice v Jizerských horách. Ubytovací kapacita je celkem 10 míst ve dvou třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji s elektrickým topením a kompletním příslušenstvím. Ve společenské místnosti je LCD TV, DVD přehrávač, rádio, digitální satelit a k dispozici je také vybavená kuchyňka s elektrickým vařičem, ledničkou, mrazničkou, mikrovlnnou troubou a kávovarem. V objektu je dostupné i bezdrátové WiFi připojení na internet. Jeho součástí je také velká, částečně oplocená zahrada se zapuštěným bazénem 3x5 m, dětským pískovištěm a možností venkovního posezení na terase s přenosným grilem. K dispozici je parkování pro 3 auta (v zimě pouze 2) přímo u objektu a hostům nabízíme možnost vzít si s sebou i svoje čtyřnohé přátele.
 

Celá oblast je snadno dostupná autem a je ideální pro letní i zimní rekreaci. V dosahu cca 500 m jsou čtyři kratší lyžařské vleky s možností večerního lyžování a přímo ve vesnici se nachází známé zimní středisko Špičák, které je vybaveno zařízením na výrobu umělého sněhu a novou sedačkovou lanovkou. Blízká „Jizerská magistrála“ je v zimě udržována pro běžkaře a v létě je hojně využívána cyklisty. V nedalekém Jablonci nad Nisou (cca 10km) je velká přehrada a krásný sportovní areál s možností celoročních sportovních aktivit (tenis, badminton, squash, whirpool, sauna a indoor golf). V Liberci (cca 20km) je možné navštívit známou zoologickou a botanickou zahradu nebo velké aquacentrum Babylon.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI