Privat U Splavu

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v pezionu v soukromí..Ve všech místnostech (včetně koupelen) jsou radiátory plynového topení. 
V každém apartmánu jsou navíc v přízemí krbová kamna. Kuchyňky jsou vybaveny kompletním nádobím na vaření. V každé je el. dvouvařič, varná konvice a mikrovlnná trouba. Každý apartmán je vybavený TV + satelitní příjem cca 100 programů. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem, sprchovým koutem, WC, radiátorem na ohřev ručníků a 1 automatickou pračkou. Ke každému apartmánu je venkovní sezení s grilem na dřevěné uhlí.

Apartmány se nacházejí ve vesnici Malá Skála, nazývaná perlou Českého ráje, v lokalitě poblíž jezu (splavu) na řece Jizeře. Sto metrů od apartmánu je Žlutá plovárna (v létě ideální prostor na slunění, koupání, sportování). Je zde možnost zapůjčení horských kol, lodí, kanoí a raftů určených ke sjezdu řeky a lanové centrum. Blízké Skalní město (cca 500 m) skýtá možnost vycházek, horolezectví (i pro začátečníky). Poměrně hustá síť cyklostezek je ideální pro výlety na kolech i pro rodiny s dětmi. V zimě poměrně blízká vzdálenost do skiareálů láká milovníky lyžování. Harrachov 33 km, Špindlerův Mlýn 50 km. V místě možnost lyžování na běžkách.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI