Rekreační chata Velký Semerink

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata v oblasti Jizerské hory poskytuje ubytování pro jednotlivce i skupiny, nachází se v blízkosti obcí Bedřichov a Hrabětice, 500 m od lyžařského střediska Severák a 1 km od začátku běžeckých tratí u kapličky v Hraběticích. Zvláště vhodné pro rekreaci více spřátelených rodin s dětmi nebo početnější partu známých. Kapacita ubytování je 34 lůžek, v chatě jsou 2 patra a celkem 10 prostorných pokojů (2, 3, 4 lůžkové). V každém pokoji je umyvadlo; WC a sprchový kout jsou společné pro celé patro (muži a ženy odděleně). V objektu je společná jídelna, plně vybavená kuchyň, klubovna, TV, pingpongový stůl, krb; před chatou je venkovní terasa, gril a ohniště. Správce se v objektu nezdržuje. Parkování přímo u objektu. Pro ubytované je k dispozici WiFi zdarma.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI